Bayan arkadaş arıyorum

Hayatın bize sunduğu birçok güzellikler arasında öyle bir güzel bayan arkadaş arıyorum ki, onunla güneş sadece benim için doğsun diyorsanız, hemen pür dikkat olun ve önerilerimize kulak verin. Hayatın inişli çıkışlı yollarında öyle zamanlar olur ki umut limitini aştığınızı hissedersiniz. Herkesin kazandığını ve tek mağlubiyet yaşayanın kendiniz olduğunu sanırsınız.

Mutlu bir beraberlik için bayan arkadaş arıyorum!

İnsanların yüzünden gözünden mutluluk ışıltısı yayılırken, sönük bakışlı olan sanki hep sizsiniz. Gerçek bu değil. Gerçekte siz onları öyle görüyorsunuz. Aynen kendinizi mutsuz, umutsuz gördüğünüz gibi. Her şey bir algıdan ibarettir. Dokunduğunuzda o baloncuklar patlar ve çok mutlu ve sorunsuz diye atfettiğiniz o insan ne yazık ki paramparça olur.

Dolaysıyla güzeli çirkini dışarda aramak yerine içsel bir geziye çıkmak ve kendini keşfetmek asıl mutluluk yolculuğudur. Ancak bu gibi evrelerden geçtikten sonra yeni bir ilişki için hazır olduğunuzu fark edersiniz. Mutlu bir beraberlik için bayan arkadaş arıyorum demektense, önce karşı tarafı mutlu edebilecek miyim sorusuna yoğunlaşmak daha iyi bir çıkış noktası olacaktır.

İşte gerçek hayatın ipuçları buna bağlıdır. Doğru insanla karşılaşmak için yola çıkıldığında doğru insan olabilme meselesini halletmiş olmalı. Güzel ve uyumlu bayan arkadaş arıyorum diyen kişiler çevrelerinde bu kriterlerde birini bulamayınca ciddi ve seviyeli ilişki sitelerine yoğunlaşıyorlar. Örneğin eÇift bu konuda çok iddialı. Bugün kadar birçok mutlu çift bayan arkadaş arıyorum diye üye olup bu mutluluğu yakalamayı başarmıştır.

Bayan arkadaş arıyorum ama güzel olsun!

Gözler ikna olmayınca kalbe söz geçer mi bilemem ama en azından şans vermekte yarar var diyebilirim. Eskiler de demez mi hep, güzellik geçicidir diye. Hem geçicidir, hem de bir noktadan sonra o güzellik sıradanlaşır. Dolayısıyla bayan arkadaş arıyorum ama güzel olsun demek yerine belki de bana uygun olsun demek daha doğru olacaktır. Bir de uzun vadeli bir ilişkinin temeli uyum üzerine kuruludur.

Bu gerçeği artık birçok araştırma sonuçlarında okumak mümkün.  Güzel bir bayan arkadaş arıyorum derken, huyu suyu güzel olsun, aynı değerleri ve aynı hedefleri paylaşalım demek istemeli. Sadece güzel bir bayan arkadaş arıyorum demek uzun vadede mutlu etmeyebilir. Bu nedenle birçok arkadaşlık siteleri bilimsel bir alt yapı ile çalışmayı daha doğru bulmaktadır.

Örneğin seviyeli evlilik sitesi eÇift bilimsel analiz testi ve eşleştirme metodu sayesinde binlerce mutlu çifti bir araya getirmeyi başardı. İster bay ister bayan arkadaş arıyorum diye yola çıkılsın, mutluluk ve huzur herkesin hakkı. Ve herkes için ulaşılabilir olmalı. Gerçek hayatta tanışma fırsatı bulamayanlar için internetin dünyası, özellikle arkadaşlık siteleri neden iyi bir çözüm olmasın!

Bayan arkadaş arıyorum diyen eğitimli, ciddi ve uyumlu erkekler için artık iyi bir seçim yapma fırsatı var. Ama tabii ki doğru bayan arkadaş arıyorum demeden önce, kişinin kendisi doğru olabilmeyi başarmalı.