Başarı Hikayeleri – Bu çiftler birbirini eÇift’te buldu

Sibel (35)

Merhaba, ben Sibel. Böyle mutlu hikâyeler ve gerçek yaşamlar okurken acaba bende üye olsam mı diye düşündüğüm sırada kendimi bu siteye üye oluvermiş buldum. devamı

Seren (19) ve Hakkı (30)

Bizim hikâyemiz çok ilginç. Aslında sitenize üye olduktan kısa bir süre sonra tanıştık. İlk zamanlar birbirimize çok zıt kutuplar gibiydik. Fakat daha sonra anladım ki aslında kader ağını örmeye başlamış. devamı

Derya (28)

Tabiki kısaca hikayemizi anlatayım. 2011 Ekim ayında sitenize üye oldum. birkaç kişi ile görüştükten sonra umudu kesip üyeliğimi dondurdum. sonra kasım ayı başında tekrardan aktif hale getirdim. Bu sırada üyelerinizden bir fransız erkek bana mesaj attı. devamı

Canan (45) ve Erdal (50)

Sitenize 2010 yılı Şubat ayında üye olmuştum. 50 yaşında ve bedensel engelli olarak yaşayan biriyim. Sitenize üye olduktan kısa bir süre sonra site üyelerinizden 45 yaşında bir bayanla tanıştım. Sanal alemde insanların başına gelenleri bilen …. devamı

Aylin (28) ve Ali (27)

Aylin (28) ve Ali (27)

“Hobilerimiz ve ilgi alanlarımız o kadar uyuşuyor ki, birbirimizin profilini üye önerileri listelerimizde gördüğümüzde ikimiz de hemen “Mutlaka tanışmalıyız” diye düşünmüşüz. Birlikteliklerimiz bu kadar fazla olduğu için de daha ilk buluşmamızda doğru insanı bulduğumuzu anladık.”

Leyla (35)

Leyla (35)

“Sitenize yaklaşık 3 hafta önce üye oldum. Bu kısa süre içinde bir çok insanla iletişim kurdum ve hepsi çok değerli insanlardı. Bir hafta önce sayenizde hayalimdeki insanı buldum. Çok mutluyuz ve güzel bir geleceğe doğru hızla ilerliyoruz. Siteye emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.”

Tolga (37)

Tolga (37)

“Selam eÇift! Size böyle bir site yaptığınız için teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel, adabıyla bir site. Ben buraya girdim, tanıştık ve çok mutluyuz. Allah herkese nasip etsin. Mutluyuz ve aileler tanışıyorlar, yarın bize geliyorlar. Çok teşekkür ederiz site, sizleri düğünümüze bekleriz artık. Hoşçakalın!”

Mehmet (46)

Mehmet (46)

“İlk eşimden ayrıldıktan sonra kızıma ve işime konsantre olmak zorundaydım ve uzun bir süre için yeni bir ilişkim olmayacağını düşündüm fakat eÇift sayesinde benim gibi çocuğu olan, yaşıma uygun bir bayanla tanıştım. Kızlarımız çok iyi anlaşıyor ve kendimize yeni bir yuva kurmaktayız şu an.

Daha önce hiç bu tarz bir siteye üye olmamıştım ve olurken de açıkçası biraz tereddüt ettim. Şimdi diyorum ki iyi ki üye olmuşum. 6 senedir aradığım özelliklere sahip eş adayımı eÇift sayesinde buldum.Herkese çok teşekkür ederim.”

Sibel (33)

Sibel (33)

“Merhaba! Daha önce hiçbir siteye üye olmadım. Buraya da mesleğim icabı çekinerek üye oldum. Şimdi diyorum ki iyiki olmuşum. 6 seneden beri aradığım özellikteki eş adayımı sayenizde buldum. Bana yeniden sevginin ne demek olduğunu öğreten canımın içi L.’m*.

Kısmet olursa düğünümüze tüm emeği geçen site çalışanlarını davet ediyorum. Şunu demek istiyorum: önemli olan doğru zamanda doğru insanı bulmak… Ben de doğru insanı burada buldum. Kimse çekinmesin ve hemen üye olsun.”

Kıvanç (35)

Kıvanç (35)

“Sayın site yöneticileri, göstermiş olduğunuz hizmet anlayışından dolayı sizlere teşekkürlerimi sunmak istedim. Site sayesinde yarınlar diyebileceğim bir beraberliğin başlangıcını yapmış bulunmaktayım. Başarılarınızın devamını diler, saygılarımı sunarım.”