Canan (45) ve Erdal (50)

Değerli eÇift Sitesi Yöneticileri,

 

Sitenize 2010 yılı Şubat ayında üye olmuştum. 50 yaşında ve bedensel engelli olarak yaşayan biriyim. Sitenize üye olduktan kısa bir süre sonra site üyelerinizden 45 yaşında bir bayanla tanıştım. Sanal alemde insanların başına gelenleri bilen bir insan olarak tanıştığım bayan ve ben yaklaşık 3,5 ay kadar sadece sanal alemde sohbet ederek birbirimizi tanımak yolunu tercih ettik ve geçen bu süre sonunda 22 Haziran 2010 tarihinde ilk kez yüz yüze görüşmeye karar verdik ve buluştuk (bu arada merak edenler için söyleyeyim, sevgili eşim engelli değil).

İlk buluşmanın heyecan ve meraklarını üzerimizden attıktan sonra sürekli görüşme kararı aldık ve 3,5 ay kadar sürekli görüşerek birbirimizi daha iyi tanıdık. Siteniz aracılığıyla başlayan ilişkimizi 01 Ekim 2010 günü saat 15:00’te evliliğe taşıdık. Evliliğimizde de 3 ayımızı doldurduğumuz şu günlerde huzurlu ve sımsıcak bir evlilik yaşamı sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim mutluluğumuza aracılık eden böyle bir site hizmeti verdiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

Sitenizde seçkin ve seviyeli ilişkiler yaşama şansı oldukça yüksek. Önemli olan sanal alem hilelerine kaçmadan DÜRÜST bir şekilde kendinizi ifade etmenizdir. Eşim ve ben tekrar siz site yönetici ve kurucularına teşekkür ediyor 2011 yılının sağlıklı, huzurlu, sevgi ve aşk dolu geçmesini diliyoruz.

Canan ve Erdal

Paylaş: