eÇift Nedir?

eÇift İdeal Çift Metodu

Hayatınızda pek çok insanla tanışır ve buluşursunz. Bu insanlardan bazılarını çekici bulmazsınız, bazıları ile de çok iyi vakit geçirirsiniz ama ciddi bir ilişkiye hazır olmadıklarını anlarsınız.

İşte bu noktada eÇift psikologlarının ve sosyologlarının eÇift için özel olarak geliştirdikleri bilimsel “İdeal Çift Metodu” devreye girer. Uzmanlarımız tarafından çiftler üzerinde yapılan araştırmalar, uzun vadeli ve mutlu bir ilişki için iki insan arasındaki çekimin yeterli olmadığını gösteriyor. 
Bu araştırmalar ayrıca, aşk ve güçlü bir çekimle başlayan evliliklerin çoğunun boşanmayla noktalandığını gösteriyor.

eÇift psikologlarımız ve sosyologlarımız bu verilerden yola çıkarak bir ilişkinin uzun ömürlü olması için gerekli şartları ve etkenleri araştırıp bu araştırmaların sonucunda eÇift için özel bir model geliştirdi.

Çalışma Prensipleri

Doğru insanı arıyorsunuz. Sizi sevecek, sizinle ömür boyu mutlu bir hayat sürdürecek bir insan…  eÇift psikologları ve sosyologları tarafından geliştirilmiş “İdeal Çift Metodu” sayesinde bu sadece bir hayal olmak zorunda değil.

Maksimum Güvenlik

eÇift özelinizi ve gizliliğinizi korumak için özel önlemler alıyor. Fotoğraflarınızı sadece sizin izin verdiğiniz üyeler görebiliyor. Bu üyeler dışında kimse fotoğraflarınızı göremez ve bilgilerinize ulaşamaz. Özel hayatınızı ve huzurunuzu bozacak olaylara asla izin vermiyoruz.

Birliktelikte Bilimsel Boyut

Onlarca farklı özelliği ve parametreyi gelişmiş bir sistemle analiz eden İdeal Çift Metodu, bu başarılı yöntem sayesinde sıradan arkadaşlık ve eş bulma sitelerinden ayrılmaktadır. eÇift sizi bilimsel analizler yardımıyla hayalinizdeki insanla eşleştirir ve böylece uzun süreli bir ilişkinin temellerini atmanıza yardımcı olur.

Mutlu Birliktelikler

eÇift olarak üyelerimizden her gün teşekkür mesajları ve güzel haberler almaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Üyelerimiz mutlu birlikteliklerini bizimle paylaşıyorlar… Neden bu üyelerden biri de siz olmayasınız?