eÇift Mobil

Aşk artık sadece sizin harekete geçmenize bağlı!.

eÇift Mobil Websitesi ve eÇift Mobil Uygulaması sayesinde sizin için en uygun insanla vakit kaybetmeden tanışacaksınız. Dilediğiniz yer ve zamanda mobil teknolojinin sunduğu imkanlarla mutluluğa merhaba diyebilirsiniz.

iOS Uygulaması

iPhone telefonlarınıza ücretsiz ve kolay bir biçimde indirebileceğiniz eÇift mobil uygulaması sayesinde profil güncellemek ya da mesajlaşmak için artık bilgisayarınıza ihtiyacınız kalmadı. Vakit kaybetmeden aradığınızı bulmak için şimdi harekete geçin.

>> App Store’ dan – Hemen İndir

Android Uygulaması

Google Play Store’ dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz eÇift mobil uygulaması ile siz nereye giderseniz gidin aradığınız kişiyi bulma ihtimalinizi de yanınızda götüreceksiniz. Yapabileceklerinizi keşfetmek için hemen uygulamayı indirin.

>> Google Play Store’ dan – Hemen İndir

eÇift Mobil avantajları

Evde olmadığınız zaman da iletişimde olun

Bir üyeden mesaj bekliyorsunuz, ancak evden veya ofisten çıkmak zorundasınız. İşlerinizi takip ederken eÇift Mobil ile her zaman ve her yerde mesajlarınızı kontrol edebilir ve anında cevaplayabilirsiniz.

Üye önerilerinizi inceleyin ve en son gelişmelerden haberdar olun

İşiniz gereği yolculuk yaparken ya da tatildeyken size önerilen üyeler ve mesajlarınızla ilgili yeniliklerden hemen haberdar olmak ister misiniz? Profillere ve üye önerilerinize sadece bir tıkla ulaşabilirsiniz. 
Bekleme zamanınızı kısaltın – ister bankada, doktorda veya yolculukta. Beklerken zamanınızı anlamlı geçirebilir ve aradığınız aşk için değerlendirebilirsiniz.

Dahası var…

Hizmetlerimizi sürekli geliştirmek için çok çalışıyoruz, çünkü mutluluğunuz bizim için önemli! eÇift Mobil Web Sitesindeki yeniliklerden ve güncellemelerden sizi otomatik olarak haberdar ediyoruz.