Site Turu

1 2 3 4 5

1/5 eÇift’e ücretsiz üye olun

Daha fazla beklemeyin, çünkü mutluluk size çok yakın

Hayalinizdeki insanı arıyorsunuz, onun uzaklarda olduğunu sanıyorsunuz ya da onunla ömrünüz boyunca hiç tanışmayacağınızı düşünüyorsunuz… Belki de yanılıyorsunuz ve o, sizin sandığınızdan çok daha yakınınızda. Hatta birkaç dakikalık bir üyelik işlemi kadar yakınınızda… Daha fazla beklemeyin!

eÇift’e üye olmak çok kolay. Tek yapmanız gereken, e-posta adresinizi girip kişisel şifrenizi belirlemek ve sadece 10 dakikanızı alacak kişilik analiz testini cevaplandırmak. E-posta adresinizin gizli kalacağından ve bu adresi sadece kişisel bildirimlerinizi göndermek için kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

eÇift, özel bilgilerinizi hiçbir şekilde üçüncü şahışlarla paylaşmayacağını garanti eder.

2/5 Kişilik analiz testimizi yapın

Kendinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz, güçlü ve farklı yanlarınız nedir? Bunları öğrenmek istemez misiniz?

Sosyolog, psikolog ve antropologlardan oluşan eÇift uzman kadrosu, pek çok bilimsel yöntemi birleştirerek sizin için özel bir test hazırladı.

Detaylı bir şekilde hazırlanmış olan soruları tüm dürüstlüğünüz ve içtenliğinizle cevaplamanız önemlidir. Ancak bu şekilde size, yaşam standartlarınıza, özelliklerinize ve inanışlarınıza uygun üyeler önerebiliriz.

Bu nedenle soruları cevaplarken kendinize düşünmek için olabildiğince zaman bırakın. Bu, kişilik analiz testi sonuçlarınızın en doğru şekilde çıkmasını sağlayacaktır. eÇift’in bilimsel araştırmaları sonucunda siz de kendinizi daha iyi tanıyacaksınız.

3/5 Size uygun eÇift üyelerini hiçbir ücret ödemeden inceleme imkanı

Mutluluğunuzu tesadüfe bırakmayın. Her gün yenilenen üye önerilerinizi inceleyin.

Hayalinizdeki insanla ömür boyu mutlu bir hayat sürdürme şansını tesadüfe bırakmayın, eÇift’in İdeal Çift Metodu sayesinde belirlenen ve yüksek uyumluluk gösterdiğiniz adayları her gün özel sayfanızda inceleyin.

Test sonuçlarınız, eÇift’teki binlerce üyenin sonuçlarıyla karşılaştırılır. Bilimsel yöntemlerle kendi özellikleriniz, diğer üyelerin özellikleriyle karşılaştırılır. Bu karşılaştırma sonucunda ömür boyu mutluluğu yakalama ihtimaliniz yüksek eÇift üyeleri belirlenir ve bu üyelerin profilleri, her gün güncellenen üye önerileri listenizde yer alır.

Kendi profiliniz ve size önerilen tüm üyelerin profilleri, kişilik analiz testinde verilen cevapların detaylı analizi sonucunda hazırlanır. eÇift bu profillerden yola çıkarak ilk adımı atar ve size yüksek uyumluluk gösterdiğiniz üyeler önerir. Bundan sonrası iki üyenin birbirine sempati ve ilgi duymasına kalır. İki taraf da birbirini beğendiğinde bir sonraki adıma geçilir…

4/5 İletişime geçin

Favorilerinizi belirleyin ve onları yakından tanıyın

eÇift’te hedef, sizi hızlı bir şekilde başka üyeylerle tanıştırmak değil. Hedefimiz, size uygun ve ömür boyu mutluluğu yakalayabileceğiniz insanı bulmanıza yardımcı olmaktır.
 
Üyelerimiz arasından yakından tanımak isteyebileceğiniz üyeler eşleştirme sistemimiz sayesinde belirlenir ve sitemizde bu üyelerle iletişim kurma ve daha yakından tanışma imkanı sağlanır.

Her gün alacağınız üye önerileriniz arasından özellikle beğendiğiniz üyeleri favori listenize ekleyebilir, site üzerinden adınızı ve bilgilerinizi açıklamadan bu üyelerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz üyelere, fotoğrafınızı görüntüleme izni verebilirsiniz. Böylelikle özel bilgileriniz korunmuş olur.

eÇift’te yapabileceğiniz düzeyli sohbetler sonunda iki taraf da birbirine sempati duyduğu takdirde mutlu bir birlikteliğe giden yolda belki de ilk adımı atmış olursunuz.

5/5 Kararınızı verin

Ömür boyu mutluluğa ulaşabileceğiniz bir yol sizi bekliyor, sadece son adımı atmanız gerekiyor.

eÇift’in yardımıyla binlerce aday arasından, hayalinizdeki ruh eşinizi buldunuz. Bundan sonrası için kimyanızın uyuşması ve aranızda güzel bir elektrik olması önemlidir. eÇift size bu konuda da her türlü desteği sağlıyor.

Uzman ekibimize, mutlu bir beraberliğe giden yolda paylaşmak istediğiniz her türlü sorunuzla ulaşabilirsiniz. Hayalinizdeki insanı bulmanız için size her türlü desteği vermek bizi de mutlu edecektir.