Sibel (35)

Sibel

‘"Merhaba, ben Sibel. Böyle mutlu hikâyeler ve gerçek yaşamlar okurken acaba bende üye olsam mı diye düşündüğüm sırada kendimi bu siteye üye oluvermiş buldum. Samanlıkta iğne aramak gibi bir şeydi bu: doğru insanı, doğru sevgiyi acaba bulabilecek miydim? Birçok tanışma mesajları geliyordu. Ama ben seçilmek değil seçmek istiyordum.

Niyetim ciddi bir arkadaşlıktı ve kendim gibi ciddi düşünen birini bulabilecek miyim derken üyeliğimin 15. gününde üyelerden Ankaralı bir profil ve düşüncelerini yansıttığı bir açıklama dikkatimi çekti ve hemen yorum yazdım. Derken tanışma mesajı geldi. Onunla iki hafta telefon ve MSN den görüştükten sonra Diyarbakır’dan taa İzmir’e geldiğinde aradığım aşkı bulduğuma kesinlikle emin olmuştum. İşte oydu! Karşıdan, saat kulesinin yanından bana doğru gelen güler yüzlü, tatlı gamzeli bir adam bana el sallıyordu. Aynı anda başlayan, içimizde sıcacık duygular oluşturan bir aşk, bir sevgiydi bu! O gün sımsıkı sarıldık birbirimize ve o gün "hoş geldin hayatıma" dediğim adam bugün tam bir yıllık eşim oldu. 17 Eylülde tanışıp 2 ay sonra tam bu gün evlendiğimiz ve e-Çift sayesinde tanıştığımız bu siteye teşekkürler.

Sevgili eşim! Bu günümüzün anısına şu anki satırlarım sana – İyi ki varsın, iyi ki seni tanıdım. Rabbim bugün olduğu gibi mutlu huzurlu bir şekilde beraber dede nine olmayı nasip eder inşallah. SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM. SEVGİLERLE"

Paylaş: