eCift şikayet

eCift şikayet ve eş arama siteleri ile ilgili ön yargılar

Birçok insan ciddi eş arama ve arkadaşlık siteleri ile ilgili ön yargılı bir yaklaşıma sahiptir. Bu ön yargılar, görücü usulü evlenmenin henüz yaygın olduğu bir toplumda evlilik sitelerinin yeni sayılacak bir oluşum olmasından kaynaklanıyor olabilir. eÇift şikayet ile ilgili ve insanların akıllarındaki ön yargıların azalması adına sitede düzenli olarak uzman kadromuz tarafından hazırlanan bilgilendirici makaleler yayınlamaktadır.

eÇift şikayet konusunda oluşabilecek her türlü sorunu ortadan kaldırmak için çalışmalarını sürdürmektedir

Partner arama siteleri hakkında ulaşan en sık şikayet, özellikle bayan profillerinin gerçek olmamasına dair bir ön yargı veya kaygıdır. eÇift, kalite standartları çerçevesinde üyelerine kullanıcı profillerinde doğruluk garantisi vermektedir. Tüm kullanıcı profilleri gerçektir ve profillere girilen tüm bilgiler site yönetimi tarafından tek tek kontrol edilip onaylanır.

Sıkça ulaşan bir diğer şikayet ise sunulan hizmetin pahalı bulunmasıyla ilgilidir. Ancak bu tür bir şikayette bulunan kişilerin göz ardı ettiği iki önemli konu var:

1.
İş ve sosyal çevresi çok geniş olan kişilerin bile profesyonel eş bulma servislerinin sunduğu şekilde ilişki arayan on binlerce kişiye bir anda ulaşması genelde pek mümkün değildir.

2.
Ciddi ilişki ve evlilik sitelerinde aynı anda onlarca kişi ile tanışmak ve daha ileri bir aşamada bu insanlar arasından bir veya birkaç kişiyle randevulaşmak mümkündür. Oysa ki sadece bir kişiyle daha yakından tanışabilmek için dışarıda randevulaşmak ve akşam yemeği yemek profesyonel bir eş bulma hizmetinin neredeyse yıllık üyelik bedeline tekabül etmektedir.

Kalite standartlarını her zaman en yüksek seviyede tutmak için gece gündüz çalışan bir site olarak eÇift şikayet konusunda son derece hassastır ve üyelerin akıllarında oluşabilecek her türlü ön yargıyı ortadan kaldırmak için çalışmalarını aktif bir şekilde devam ettirmektedir.