İstanbul Evlilik Sitesi

İstanbul Evlilik Sitesi

Dünyanın en güzel ve en büyüleyici şehri olan İstanbul bugün birçok aşkında mimarıdır. İstanbul her şeyden önce sosyal yaşantısı ve rengiyle gençlerin keyifle yaşadığı bir kenttir. Bu kentin en güzel tarafı paranız olsada olmasa da yaşanacak her türlü keyfe sahip olabilme imkanına sahip olmanızdır.

İstanbul Evlilik Sitesi: Mantık evliliği nasıl yapılır?

İstanbul Evlilik Sitesi – Bebek sahiline inip bir bardak çayın ve simidin keyfini de alabilirsiniz, gidip çok güzel bir restorantda da yemek yiyebilir öylede keyif alabilirsiniz. İstanbul’da gençlerin en yoğunlukla bulunduğu ve takıldığı ortamların başında Taksim geliyor.

Her zümreden ve her ekonomik sınıftan insanların bir araya geldiği bu yerde bilinen en uğrak buluşma noktası artık klasikleşmiş Galataray Lisesi veya Taksim meydanıdır. Taksimde her daim mutlaka tanıdık bir yüz görür belki uzun zamandır hiç karşılaşmadığınız arkadaşınızı eşinizi dostunuzu görebilir ve hasret giderebilirsiniz.

İstanbul hakkında yazılacak ve bu şehirde yapılacak pek çok vardır bunlardan en önemlisi ve en bilineni, boğaz kenarıdır. Evleriyle, eğlence merkezleriyle ve parklarıyla göz dolduran eşsiz deniz manzarasıdır. Aslında bu kent anlatılmaz yaşanır diyebileceğimiz bir kenttir. Eski Türk filmlerinde rastlamışsınızdır, Anadolu’nun bağrından kopup, iş, aş ve asıl evlilik umuduyla gurbet levhasının yönünü İstanbul’a çevirenleri.

Gerekli olan başlık parası – İstanbul Evlilik Sitesi

Evlilik için gerekli olan başlık parası, beşibiryerde parası, birazda ıvır zıvır parası tamamlandığında ver elini gerisin geriye memleket. Bilenlerinizin gözünde canlanmış yukarıda anlattıklarım. Amma, şimdilerde öyle mi gülüm, değil.

Şimdilerde yeni bir akım çıktı kendileri, “mantık evliliği” diye adlandırılmaktadır. Bu konuya nüfus yoğunluğu ve benim İstanbullu olmam nedeniyle İstanbul Evlilik Sitesi açısından bakmakta fayda vardır. Çünkü küçük kentlerde bu mantık evliliği denilen kavramdan ya da olaydan pek yararlanılmamaktadır.

Evet İstanbul’da mantık evliliği nasıl yapılır. Genellikle taraflar birbirlerini yakın dost, arkadaşlık, akraba, iş, internet, bar gibi ortamlarda bulurlar.

Kadın/Bayan/Dişi Açısından Bakıldığında: Evleneceği erkeğin parasal anlamda kendisinden üstün olması onun için pek bir şey ifade etmez. Istanbul Evlilik Sitesi, Genellikle temkinli davranıp, çocuk sahibi olma değil de köpek sahibi olma ön plandadır. Nede olsa bu evlilik (genellikle), boşanmayla da sonuçlanabilir.

Eğer evlilik boşanmayla sonuçlanırsa; kadın kendini zafer kazanmış komutan, erkek ise, kullanılmış bulaşık süngeri gibi hisseder. Aslında boşanmayla sonuçlanmasa bile kendilerini ne gibi hissettikleri konusu gene de aynıdır.