Arkadaşlık evlilik sitesi

Aşka dair bildiğimiz çok şeyin olduğunu sanıyoruz. Hatta insan yaşadığı her duyguyu aşk sanıyor. Oysa bu yanılgıdan başka bir şey değildir. Aşk oldukça derin bir duygu ve oraya ulaşmak üç beş dakikada olacak şey değil. Bunun en iyi örneklerini arkadaşlık evlilik sitesi gibi platformlarda bulmak mümkün.

Arkadaşlık evlilik sitesi ve aşka dair…

Bu tür arkadaşlık evlilik sitesi gibi platformlarda aradığınız aşkı bulabilirsiniz dense de önce bilimsel bir eşleştirme metodu uygulanır. Üyeler bilimsel analiz testinden geçtikten sonra üye önerileri almaya başlar. Bunun en büyük avantajı tabii ki binlerce üye arasından en uygun üyelerin listelenmesi. Üye bu üye önerileri arasından bu sefer ince elemeye geçebiliyor.

Dolayısıyla arkadaşlık evlilik sitesi ile ilk bakışta aşk mümkün olmayacaktır. Tanışmalar; yazışmalar üzerinden gerçekleşiyor. İşin püf noktası da bu! Her iki taraf ön yargısız ve birbirine şans vererek tanışıyor. Temelde uyum yatıyor. Başarılı ilişkiler her iki tarafın yüksek oranda ortak değerlere sahip olmasından kaynaklanıyor. Bunu birçok bilimsel araştırma gösteriyor.

Nihayetinde arkadaşlık evlilik sitesi gibi platformlar üzerinden tanışan çiftler daha mutlu ve daha başarılı bir beraberlik yaşıyor. Mesaj gönderme, gülümseme gönderme ya da ısınma turu gibi eğlenceli bir giriş yapıp arkadaşlık evlilik sitesi gibi platformların sunduğu özel hizmetlerden yararlanmak iki insanın birbirini daha iyi tanımasını sağlıyor.

Arkadaşlık evlilik sitesi ile onu bulabilir miyim?

Kimilerine göre aşk anlaşmaktır. Kimilerine göre çatışmanın duygusudur. Hemfikir olunansa bu duygunun hep arzulanan bir tarafı olduğudur. Aşk acısı doğum acısına eş tutulur. Fakat ne anne yeniden hamile kalmaktan korkar ne de insan âşık olmaktan. İnsan böyle bir varlık. Yeniliğe açık, eskilerden de vazgeçmez. Ya da her ikisini harmanlamayı bilir ve doğru yolu bulur.

Nitekim arkadaşlık evlilik sitesi gibi platformlar üzerinden yeni ve eski duyguların, arayışların, ilişkilerin bir arada bulunduğunu söylemek isabetli olacaktır. Yeni, çünkü internetin hayatımıza girmesiyle ilişkiler de değişti. Yenilikçi bir anlayış içinde arkadaşlık evlilik sitesi hizmet vermeye devam ediyor. Kadın erkek fark etmeksizin kendi hayatlarını kendi ellerine alıyorlar. Evlenecekleri insanın nasıl biri olacağını net bir şekilde biliyorlar. Kriterleri var. Ve bu kriterler konusunda esnek değiller.

Ya böyle olacak, ya da böyle olacak sloganı en çok zamane bekârları için geçerli! Bu beklentilerine ise arkadaşlık evlilik sitesi gibi platformlar cevap vermekte gecikmedi. Çünkü arkadaşlık evlilik sitesi her bir bireye kendi şansını kullanma fırsatı tanıyor. Hem kendi özelliklerini ifade etmeleri için hem de karşı taraftan ne beklediklerini anlatabilecekleri bir profil oluşturuyor.

Böyle olunca arkadaşlık evlilik sitesi doğru insanla karşılaşma konusunda bekârlar için önemli bir tercih sebebi oluşturuyor. Peki, neden eski? Çünkü arkadaşlık evlilik sitesi de aşkın ve sevginin ekseninde dönüyor… Ve aşk ta sevgi de insanlar yokken de vardı!