Zonguldak Evlilik

Zonguldak Evlilik Sitesi

Karadeniz kıyısında bulunan şehir özellikle limanıyla Türkiye’nin deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taş kömürü madenlerini barındırır. Kıyı şeridi 80 km olan bu kentte bir sürü plajlar vardır. Sazköy, Türkali, Filyos, Değirmenağzı, Göbü, Ilıksu, Karadeniz Ereğli, Kireçlik, Mevreke ve Karakum yaz boyunca Zonguldak halkının severek gittiği kumsallardır. Her mevsim yağış alan bir Karadeniz iklimine sahip olan Zonguldak bu nedenle deniz, kum, kumsal tatiline çok uzun zaman fırsat vermese de yaylalarıyla, ormanlarıyla ve mağaralarıyla bir cazibe merkezi olmayı sürdürebilmektedir.

Yazları yöre halkı kıyı şeridine akın eder – Zonguldak Evlilik Sitesi

Doğal güzellikleri, denizi ve bol yeşil manzarasıyla insanların burayı bir turizm kenti olarak değerlendirmesini sağlıyor. Bu anlamda kentte bazı projeler de gerçekleştirilmiştir. Örneğin kültür turizmi amacıyla Cehennemağzı Mağarası hizmete sunulan turizm faaliyetlerindendir. Ayrıca bu kapsamda hizmete açılan 100. Yıl Atatürk Hizmet Köyü’nde konaklama, yemek, spor ve eğlence olanakları misafirlerin beklentilerini en güzel şekilde karşılamaktadır.

Zonguldak Evlilik – Dört mevsim ayrı güzellikte yaşamak

Zonguldak bol yeşiliyle, koyları, kumsalları ve doğa harikası olan mağaraları ile dört mevsim ayrı güzellik sunan bir kenttir. Evlenmek için ne yazı beklemek gerekir ne de güneşin ilk sıcak ışınlarını. Burası her mevsim güzel, her mevsim romantiktir. Karşınıza evleneceğiniz o özel insan belki koyları gezerken belki de mağaraları gezerken çıkabilir. Zonguldak’ta doğanın sunduğu onca güzellik varken, oralara akın eden insanların sayısı da oldukça çok olmaktadır. Hal böyle olunca, aşkın nerede karşınıza çıkacağı belli olmaz. Zonguldak’ta evlenmek ve güzel bir düğün töreni için ideal bir ortam bulmak zor olmayacaktır. Özellikle doğa meraklıları için Zonguldak’ta hayatın dönüm noktası olan evlilik müessesesini gerçekleştirmek, bir hayal kadar güzel olabilir. Dört mevsim mutlu bir evlilik yaşamak için, dört mevsim ayrı güzellikte olan Zonguldak’ta aşkınızı bulmadıysanız bile, burayı bir balayı veya tatil gezisi olarak değerlendirmek doğru olacaktır.