Kadınların uzak durduğu 5 erkek tipi

Kadınların uzak durduğu 5 erkek tipi

İlk bakışta çok yakışıklı veya çekici görünebilirler, ancak iş ciddi bir ilişkiye geldiğinde hayal kırıklığı ve üzüntüden başka birşey yaşatmayacak erkek tipleri vardır. Bunun nedeni çoğu zaman bu erkeklerin yaşam tarzıyla ilgilidir. Bu yazımızda size kadınların uzak durmayı tercih ettikleri 5 erkek tipi tanıtmak istiyoruz.

1. Çocuk gibi erkek

Bu erkek, hayatın daha kolay ve sorumlulukların daha az olduğu bir dönemde takılı kalmıştır. Playstation bağımlısıdır ve pizza’nın ana besin gruplarından biri olduğunu düşünür. Bu erkek tipi, eğlenceli bir veya iki randevu esnasında gençlik günlerinizi hatırlamak için uygun bir partnerdir, ancak bu erkekle yaşanacak ilişki büyük bir olasılıkla bundan öteye gitmeyecektir. Bu tip erkekler aşk hayatlarının dışında iş hayatlarında da bir baltaya sap olma konusunda zorlanırlar ve hep ergenlik çağındaki bir gencin hayatını yaşamak isterler. Bayanlarsa bu tip erkeklerden – en az biraz büyüyene kadar – uzak durmayı tercih etmektedirler.

2. Gözü dışarıda erkek

Bu erkek durmadan beraber olduğu kadın dışındaki bütün kadınlara bakar. Otobüs durağında bekleyen bir kadın, arkadaşının eşi, iş arkadaşı, hiçbir kadın güvende değildir. Gözü dışarıda erkek bu davranışıyla sevgilisinin kendisini kötü hissetmesine neden olur. Hepimiz, erkeklerin güzel bir kadına bakmaktan hoşlandıklarını biliriz, ancak bir kadının güzelliğini takdir etmek ve fütursuzca, hatta rahatız edici şekilde bakmak iki farklı şeydir. Erkeğin sulu gülüşleri, uygunsuz yorumları ve başka kadınlara yoğun ilgilisi kısa zaman içerisinde kadının uzaklaşmasına sebep olacaktır.

3. Pinti erkek

Tutumlu erkekle pinti erkeği ayırt etmek zor değildir. Birkaç Lira park parası ödememek için kadını 15 dakika yürüten veya indirim kuponu aldığı bir restorana yemeğe götüren bir erkek kolayca ikinci tip olarak kategorize edilebilir. Almadan önce bir ürünün indirime girmesin beklemek veya ilerisini görerek para harcamak yanlış birşey değil, ancak ilişkideki herşey "en ucuz"un etrafında dönüyorsa bu tipteki bir erkekle hayatın tadı çıkmaz.

4. Görgüsüz erkek

Bu tip erkek daima son model "oyuncaklara" sahip olma çabası içerisindedir. Son model cep telefonu, sürat teknesi, senede toplam 3 gün kullandığı motorsikleti vs. Bu erkek, beraber olduğu kadından fazla sahip olduğu şeylerle ilgilenir. Ya çevresindekileri etkilemeye, ya da bu şekilde egosunu beslemeye ve tatmin etmeye çalışır, ancak şu kadarı kesindir ki etrafındaki insanlardan fazla maddiyata önem verir.

5. Ana kuzusu erkek

Bu erkek çoğu zaman yetişkin yaşlarda bile ailesiyle beraber ve çamaşırının, ütüsünün ve yemeğinin her zaman kendisi için hazır olduğu bir konfor içerisinde yaşar. Ana kuzusu erkekler sevgililerinin ebediyen onların ihtiyaçlarını kaşılamalarını bekler ve bunda yanlış birşey görmezler. Ancak böyle bir erkekle beraber olan kadınlar hızlı bir şekilde bu koca bebeği tekrar büyütmeye çalışmak yerine bakımını anneye bırakmanın daha kolay olduğunu fark eder.

Diğer Makaleler

İlk buluşma için uygun aktiviteler

Ciddi arkadaş veya evlilik sitesinde biriyle tanıştınız ve ilk buluşma günü yaklaştı. Bu ilk buluşma için en uygun aktivitenin veya lokasyonun ne olduğuyla ilgili erkekler ve kadınlar zaman zaman farklı düşüncelere sahip olur. devamı

Erkek ilk buluşmayı neye göre planlamalıdır?

Yeni tanıştığınız ve çok beğendiğiniz bir bayanla ilk kez randevulaştığınızda heyecanlı ve biraz da gergin olmanız son derece normaldir. Çünkü sadece bir kez "ilk buluşma" olur ve … devamı

Kadınların uzak durduğu 5 erkek tipi

İlk bakışta çok yakışıklı veya çekici görünebilirler, ancak iş ciddi bir ilişkiye geldiğinde hayal kırıklığı ve üzüntüden başka birşey yaşatmayacak erkek tipleri vardır. Bunun nedeni çoğu zaman bu erkeklerin yaşam tarzıyla ilgilidir. Bu yazımızda size kadınların uzak durmayı tercih ettikleri 5 erkek tipi tanıtmak istiyoruz. devamı