Kadınların uzak durduğu 5 erkek tipi

Kadınların uzak durduğu 5 erkek tipi

İlk bakışta çok yakışıklı veya çekici görünebilirler, ancak iş ciddi bir ilişkiye geldiğinde hayal kırıklığı ve üzüntüden başka birşey yaşatmayacak erkek tipleri vardır. Bunun nedeni çoğu zaman bu erkeklerin yaşam tarzıyla ilgilidir. Bu yazımızda size kadınların uzak durmayı tercih ettikleri 5 erkek tipi tanıtmak istiyoruz.

1. Çocuk gibi erkek

Bu erkek, hayatın daha kolay ve sorumlulukların daha az olduğu bir dönemde takılı kalmıştır. Playstation bağımlısıdır ve pizza'nın ana besin gruplarından biri olduğunu düşünür. Bu erkek tipi, eğlenceli bir veya iki randevu esnasında gençlik günlerinizi hatırlamak için uygun bir partnerdir, ancak bu erkekle yaşanacak ilişki büyük bir olasılıkla bundan öteye gitmeyecektir. Bu tip erkekler aşk hayatlarının dışında iş hayatlarında da bir baltaya sap olma konusunda zorlanırlar ve hep ergenlik çağındaki bir gencin hayatını yaşamak isterler. Bayanlarsa bu tip erkeklerden - en az biraz büyüyene kadar - uzak durmayı tercih etmektedirler.

2. Gözü dışarıda erkek

Bu erkek durmadan beraber olduğu kadın dışındaki bütün kadınlara bakar. Otobüs durağında bekleyen bir kadın, arkadaşının eşi, iş arkadaşı, hiçbir kadın güvende değildir. Gözü dışarıda erkek bu davranışıyla sevgilisinin kendisini kötü hissetmesine neden olur. Hepimiz, erkeklerin güzel bir kadına bakmaktan hoşlandıklarını biliriz, ancak bir kadının güzelliğini takdir etmek ve fütursuzca, hatta rahatız edici şekilde bakmak iki farklı şeydir. Erkeğin sulu gülüşleri, uygunsuz yorumları ve başka kadınlara yoğun ilgilisi kısa zaman içerisinde kadının uzaklaşmasına sebep olacaktır.

3. Pinti erkek

Tutumlu erkekle pinti erkeği ayırt etmek zor değildir. Birkaç Lira park parası ödememek için kadını 15 dakika yürüten veya indirim kuponu aldığı bir restorana yemeğe götüren bir erkek kolayca ikinci tip olarak kategorize edilebilir. Almadan önce bir ürünün indirime girmesin beklemek veya ilerisini görerek para harcamak yanlış birşey değil, ancak ilişkideki herşey "en ucuz"un etrafında dönüyorsa bu tipteki bir erkekle hayatın tadı çıkmaz.

4. Görgüsüz erkek

Bu tip erkek daima son model "oyuncaklara" sahip olma çabası içerisindedir. Son model cep telefonu, sürat teknesi, senede toplam 3 gün kullandığı motorsikleti vs. Bu erkek, beraber olduğu kadından fazla sahip olduğu şeylerle ilgilenir. Ya çevresindekileri etkilemeye, ya da bu şekilde egosunu beslemeye ve tatmin etmeye çalışır, ancak şu kadarı kesindir ki etrafındaki insanlardan fazla maddiyata önem verir.

5. Ana kuzusu erkek

Bu erkek çoğu zaman yetişkin yaşlarda bile ailesiyle beraber ve çamaşırının, ütüsünün ve yemeğinin her zaman kendisi için hazır olduğu bir konfor içerisinde yaşar. Ana kuzusu erkekler sevgililerinin ebediyen onların ihtiyaçlarını kaşılamalarını bekler ve bunda yanlış birşey görmezler. Ancak böyle bir erkekle beraber olan kadınlar hızlı bir şekilde bu koca bebeği tekrar büyütmeye çalışmak yerine bakımını anneye bırakmanın daha kolay olduğunu fark eder.

Paylaş:
FriendFeed'de Paylaş

Diğer Makaleler

İlk buluşmanız için öneriler

İlk buluşmanızın hayal ettiğiniz gibi geçmesi için size makyaj, kıyafet ve sohbet konusunda bazı basit ama önemli tavsiyelerimiz var! devamı

Erkeklerin uzak durduğu 5 kadın tipi

Bu senaryo hangi ülkelerde kim bilir günde kaç kere yaşanıyordur: biriyle tanışıyorsunuz, birkaç kez telefonda konuşuyorsunuz, buluşuyorsunuz ve bir daha görüşmüyorsunuz. Böyle bir durum, karşınızdaki insanın kötü veya tuhaf biri olduğu anlamına gelmiyor. Muhtemelen sadece anlaşamayacağınız tipte bir kişiliğe sahipti. devamı

Sevdiğiniz bayana alabileceğiniz hediyeler

Sevgiliniz veya henüz yeni tanıştığınız bayanın doğum günü yaklaştı veya içinizden, onu sevindirecek bir şeyler yapmak geldi fakat ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? devamı