Erkek ilk buluşmayı neye göre planlamalıdır?

Yeni tanıştığınız ve çok beğendiğiniz bir bayanla ilk kez randevulaştığınızda heyecanlı ve biraz da gergin olmanız son derece normaldir. Çünkü sadece bir kez "ilk buluşma" olur ve yanlış birşey yaptığınızda karşınızdaki insanda bıraktığınız intibayı değiştirmeniz pek mümkün olmaz.

 

Randevunuzu planlarken 3 hedefiniz olmalıdır:

1. Beğendiğiniz bayanın güzel bir gün geçirmesini sağlamak

2. Sizinle zaman geçirmekten keyif almasını sağlamak

3. Sizinle tekrar buluşmak istemesini sağlamak


Hoşlandığınız bayanın güzel vakit geçirmesini sağlamak için kendinize, onun nasıl bir insan olduğunu sormanız gerekir: nelerden hoşlanır? Dışarı çıkıp dans etmeyi mi, yoksa doğada yıldızların doğuşunu seyretmeyi mi?
Aynı gün için birden fazla aktivite planlamak buluşmanızın kötü geçme riskini azaltır. Mesela yemeğe çıkın, daha sonra biraz dans edin ve geceyi dışarıda oturup yıldızlara bakarak bitirin. Kimi erkek ilk buluşma için birden fazla aktivite planlamaktan korkar çünkü fazla geleceğini düşünür fakat bu endişe gereksizdir. Birden fazla aktivite planladığınız bir randevuda farklı yönlerinizi gösterme ve karşınızdaki insanın farklı yönlerini tanıma şansına sahip olursunuz. Ayrıca bu şekilde birbirinize ne kadar uyumlu olduğunuzu daha kolay anlayabilirsiniz.

 

Buluşmanızda pozitif ve neşeli olmalısınız, bu yüzden hoşlanmadığınız bir aktivite seçmeyin. Bayanın sizinle vakit geçirmekten keyif alıp almadığını kolayca anlayabilirsiniz çünkü bunu size mutlaka bir şekilde gösterecektir. İyi vakit geçirmediğinde kendisini erken bir saatte eve bırakmanızı isteyebilir. Keyif aldığını ise, planladığınızdan daha fazla zaman geçirmiş olduğunuzdan anlayabilirsiniz.

 

Buluşmanız heyecanlı ve dolu dolu geçtiğinde bayan büyük bir ihtimalle tekrar sizinle görüşmek isteyecektir. Tabiiki ilk buluşmanız için yemek ve sinema gibi daha klasik bir program da seçebilirsiniz. Fakat böyle bir programı tercih etmeniz için iyi bir iletişiminizin olması ve karşılıklı sohbet edebilmeniz gerekmektedir. İkiniz de suskun bir şekilde yemeğinizi yeyip yine sohbet edemeyeceğiniz bir ortam olan sinemaya gittiğinizde daha yakından tanışmak yerine uyuşmadığınızı gösteren bir atmosfer yaratmış olursunuz.

 

Birlikte gülerek ve sohbet ederek bağ kuramadığınız takdirde birbinizi çok beğenmeniz veya ruh ikizi olmanız hiç bir şey ifade etmeyecektir.

 

Bu yüzden randevunuza, beğendiğiniz bayanın yapmaktan hoşlandığı aktiviteleri dahil edin ve pozitif, nazik ve neşeli olun. Bu şekilde ikinci buluşmanızı neredeyse garantilemiş olacaksınız.

Paylaş:
FriendFeed'de Paylaş

Diğer Makaleler

İlk buluşmanız için öneriler

İlk buluşmanızın hayal ettiğiniz gibi geçmesi için size makyaj, kıyafet ve sohbet konusunda bazı basit ama önemli tavsiyelerimiz var! devamı

Parfümünüzü doğru kullanarak sevdiğiniz erkeğin başını döndürün

Her kadına ve her vesileye göre çok sayıda farklı parfüm var. Doğru parfümü doğru şekilde kullanarak sevdiğiniz erkeğin başını kolaylıkla döndürebilirsiniz. devamı

DVD gecesi için film önerileri

İlk birkaç buluşmanızı başarılı bir şekilde tamamladınız ve herşey güzel gidiyor. İlişkinizin bu aşamasında sürekli dışarı çıkmak yerine bir değişiklik yapıp evde sakin ve romantik bir akşam geçirmek isteyebilirsiniz. devamı