Erkeklerin işlediği "moda günahları"

Erkeklerin sıkça işlediği bazı tipik "moda günahları" vardır. Beyler, lütfen şunları hiç bir zaman yapmayın!


1. Çatalınızın göründüğü pantolonlar giymeyin


2.
Ters takılmış bir beyzbol şapkası 5 yaşındaki bir oğlan çocuğunda şirin görünebilir, fakat siz profesyonel beyzbol oyuncusu olmadığınız sürece lütfen şapkanızı düzgün takın, hatta randuvunuzda tercihen hiç takmayın.


3.
Kotunuzu, bokser şortunuz görünecek şekilde giymeyin. Bu bakımsız görünür ve yetişkin bir erkekten ziyade bezi düşmek üzere olan bir bebeği anımsatır.


4.
Sandalet veya terlik altına çorap giymek, işleyeceğiniz günahların en büyüğüdür. Dışarısı, çorap giyecek kadar serinse sandaletin de mevsimi değildir.


5.
Lüften pantolonunuzu göbeğinizin üzerine çekmeyin, çünkü pantolonlar belinizin hizasında bitmek üzerine tasarlanmıştır, göğüsünüzün hizasında değil.


6.
Kelinizi, saçlarınızı üzerine tarayarak örtmeye çalışmayın. Bunun yerine saçlarınızı çok kısa kullanmayı veya kazımayı deneyin. Bir çok kadın kel erkekleri seksi bulduklarını unutmayın.


7.
Siyah ayyakabının içine beyaz çorap giymek, aynı sandalet altına çorap giymek gibi asla yapmamanız gereken şeylerden biridir.


8.
Speedo mayonuzdan acilen kurtulun!


9.
Çok sıcak da olsa dışarıda atletle dolaşmayın. Atlet, cool, seksi veya maskülen değildir ve kıyafetin altında giyilmek üzerine tasarlanmıştır.


Bu listemizin size bir dahaki randevunuz öncesinde yardımcı olacağını umuyoruz. Eğer moda ve stil konusunda doğal yetenek değilseniz yapacağınız en kolay şey, çevrenizdeki bayan arkadaşlarınıza veya kız kardeşinize danışmaktır çünkü bu şekilde "moda tuzaklarına" düşmeyi kolayca engelleyebilirsiniz.

 

Paylaş:
FriendFeed'de Paylaş

Diğer Makaleler

Erkek ilk buluşmayı neye göre planlamalıdır?

Yeni tanıştığınız ve çok beğendiğiniz bir bayanla ilk kez randevulaştığınızda heyecanlı ve biraz da gergin olmanız son derece normaldir. Çünkü sadece bir kez "ilk buluşma" olur ve ... devamı

Erkeklerin uzak durduğu 5 kadın tipi

Bu senaryo hangi ülkelerde kim bilir günde kaç kere yaşanıyordur: biriyle tanışıyorsunuz, birkaç kez telefonda konuşuyorsunuz, buluşuyorsunuz ve bir daha görüşmüyorsunuz. Böyle bir durum, karşınızdaki insanın kötü veya tuhaf biri olduğu anlamına gelmiyor. Muhtemelen sadece anlaşamayacağınız tipte bir kişiliğe sahipti. devamı

Sevgilinizin doğum günü için farklı birşey denemeye ne dersiniz?

Sevgilinizin doğum günü yaklaştı ve nasıl bir hediye alacağınızı bilmiyor musunuz? Peki kıyafet, kitap, parfüm gibi klasik hediyeler yerine bu sefer farklı birşeyler denemeyi düşündünüz mü? devamı