Erkeklerin uzak durduğu 5 kadın tipi

Erkeklerin uzak durduğu 5 kadın tipi

Bu senaryo hangi ülkelerde kim bilir günde kaç kere yaşanıyordur: biriyle tanışıyorsunuz, birkaç kez telefonda konuşuyorsunuz, buluşuyorsunuz ve bir daha görüşmüyorsunuz. Böyle bir durum, karşınızdaki insanın kötü veya tuhaf biri olduğu anlamına gelmiyor. Muhtemelen sadece anlaşamayacağınız tipte bir kişiliğe sahipti. Tabii ki insanları kategorilere ayırmamak gerekiyor, ancak birçok insanın mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde uzaklaşmak isteyeceği bazı kadın tipleri de olduğunu söylemek mümkündür.

1. Flörtöz kadın

Her erkek flört etmesini bilen bir kadından etkilenir çünkü bu, kadının kendisine olan özgüvenini gösterir ve her ufak hamleyi erkekten beklememesi onu rahatlatır. Ancak arada bir flört etmekle seri şekilde flört etmenin arasında fark var, ve erkekler, niyetleri ciddiyse, ikinci tipte bir kadınla uğraşmak istemezler. Seri şekilde flört eden kadın herkese güler, herkese dokunur ve saçlarını herkese savurur: erkeğin en yakın arkadaşına, patronuna, babasına. Flörtöz kadınla tanıştıklarında "sadece benimle ilgilenmesini nasıl sağlarım?" sorusu ilk başta biraz oyun gibi gelse de erkekler bu oyundan hızlı bir şekilde soğur. Çünkü flörtöz kadının, sürekli erkeklerin ilgisini çekmeye çalışması aslında özgüveninin son derece düşük olduğunu gösterir.

2. Bağlanma saplantılı kadın

İlk buluşma istediğin kadar iyi gitsin – daha en baştan, düğünün yapılacağı mekandan veya çocukların isimlerinden bahseden bir kadından muhtemelen her erkek uzak duracaktır. Sağlıklı bir ilişkide tanışmanın ilk birkaç ayında sohbetler biraz daha hafif konuların etrafında dönmelidir.

3. Kene gibi kadın

Kene gibi kadın, yanında erkeği olmadan hiçbir yere gidemez ve hiçbir şey yapamaz. Erkeğin ilgi alanlarını kendi ilgi alanları haline getirir ve günde 15 kere arar. Bu tipteki kadınlar erkek için bir hayli yorucudurlar, çünkü kendi hayatları yok gibi birşeydir. Kene tipi kadın, istekleriyle ve abartılı ilgi gösterişleriye erkeğin tüm enerjisini tüketir ve onun kendisini özleme ihtimalini sıfıra indirir.

4. Parti kızı

Erkekler bu tip kadınlarla ilk karşılaştıktalarında onların eğlenceli, ilginç ve hatta biraz çılgın olduklarını düşünürler ve kolayca bu tip kadınlardan etkilenirler. Ancak daha yakından baktıklarında bu kadının tüm hayatının bir parti olduğunu fark ederler. Eğlenceli maskaralıkları ve dışa dönük kişilikleri ufak dozlarda güzeldir ancak parti kızı "kapanış saatinin" ne olduğunu bilmez. Böyle bir kadınla ciddi bir ilişki sürdürmek zordur çünkü bu tip kadınlar genelde parti neşelerinin altında ciddi sorunlarını gizlemeye çalışırlar.

5. Geveze kadın

Geveze kadın ancak nefes almak için susar, bunun dışında sürekli konuşup genel olarak sadece kendisiyle ilgili olan konularla ilgilenir ve hayatıyla ilgili tüm detayları çekinmeden herkese anlatır. Çoğu insan sohbet etmek için iki kişinin gerektiğini düşünür, ancak geveze kadın için bu geçerli değildir. Kadınların genel olarak erkeklerden daha fazla konuştuğu bilinir, ancak geveze kadın susmanın bazen daha değerli olduğunu anlamaz. Ne kadar çok konuşursa, o kadar az şey öğrenebileceğini henüz anlayamamıştır.

Diğer Makaleler

Kadınların uzak durduğu 5 erkek tipi

İlk bakışta çok yakışıklı veya çekici görünebilirler, ancak iş ciddi bir ilişkiye geldiğinde hayal kırıklığı ve üzüntüden başka birşey yaşatmayacak erkek tipleri vardır. Bunun nedeni çoğu zaman bu erkeklerin yaşam tarzıyla ilgilidir. Bu yazımızda size kadınların uzak durmayı tercih ettikleri 5 erkek tipi tanıtmak istiyoruz. devamı

İlk buluşma için uygun aktiviteler

Ciddi arkadaş veya evlilik sitesinde biriyle tanıştınız ve ilk buluşma günü yaklaştı. Bu ilk buluşma için en uygun aktivitenin veya lokasyonun ne olduğuyla ilgili erkekler ve kadınlar zaman zaman farklı düşüncelere sahip olur. devamı

Erkeklerin uzak durduğu 5 kadın tipi

Bu senaryo hangi ülkelerde kim bilir günde kaç kere yaşanıyordur: biriyle tanışıyorsunuz, birkaç kez telefonda konuşuyorsunuz, buluşuyorsunuz ve bir daha görüşmüyorsunuz. Böyle bir durum, karşınızdaki insanın kötü veya tuhaf biri olduğu anlamına gelmiyor. Muhtemelen sadece anlaşamayacağınız tipte bir kişiliğe sahipti. devamı