Kocaeli Arkadaşlık Sitesi

Kocaeli Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık iyi niyet ve saygı ile başlar. Üç boyutu vardır. İletişim, karşılıklı yardım ve sadakat. İnsan, doğası gereği diğer insanlara ihtiyaç duyar. Karşılıklı ihtiyacın sonucu olarak da arkadaşlıklar kurulur. Bir süre geçtikten sonra güven ve sadakat devreye girer. Ve karşılık beklemeden iyilikler yapılır, yardımlar edilir. Kimine göre arkadaş her gün beraber olduğu insandır, kimine göre kötü gününde acısına ortak olandır.

Kocaeli Arkadaşlık – Arkadaşlıkların ideal kenti Kocaeli

Arkadaşlık bazen aileden de öteye geçer. Sevinçlerimizi arkadaşlarımızla paylaşır, acılarımızda onlarla ağlarız. Fakat artık öyle bir zaman içerisindeyiz ki özellikle metropol kentlerde hayatın hızı bizi bu değer verdiğimiz arkadaşlarımızla olan zamanımızdan alıkoyuyor ve onlara daha az zaman ayırabiliyoruz. Hayatın hızlı akışı içerisinde arkadaşlıkları geliştirmek ve kaybetmemek için oldukça ciddi bir savaş vermek gerekebiliyor.

Kocaeli ise İstanbul gibi bir metropolün hemen yanında hayatın kısmen daha yavaşladığı, daha fazla huzuru içine aldığı bir yaşamı temsil ediyor. Kocaeli arkadaşlık için insanların daha fazla zaman ayırabildiği bir şehir.

Kocaeli Üniversitesi şehrin genç nüfusta artışını sağlıyor. Başka şehirlerden gelen genç insanlarla birlikte şehrin arkadaşlık enerjisini arttırıyor diyebiliriz. Bu genç nüfus üniversite aracılığıyla kaynaşarak sağlam dostluklar inşa ediyor. Peki Kocaeli’de gençler nerelerde tanışır veya nerelere giderler?

Kocaeli Arkadaşlık ve gençleri nerelere gidiyor?

Gençler genellikle arkadaşlarıyla gündüzleri alışveriş mağazalarında vakit geçirirler. Büyük alışveriş merkezlerinin sinema salonları en uğrak yerlerdir. Gündüzleri sinema ve alışveriş aktiviteleri ile geçerken geceleri yaş ortalaması daha yüksek genç kesim genelde ev partileri dışında bölgede bulunan büyük otellerin barlarına gider. Bunun gibi sosyal ortamlar hem eğlenmek hem de yeni arkadaşlık kurmak için birebirdir.