Düzce Arkadaşlık Sitesi

Düzce Arkadaşlık Sitesi

Düzce’nin kuzeyinde ve Karadeniz kıyısında yer alan çok tatlı bir ilçesi vardır. Akçakoca tam anlamında bir tatil cennetidir. İdeal bir tatil geçirmek için, arkadaş arama ya da yeni arkadaş bulma için, arkadaşlık ve aile ilişkilerini burada tazelemek için çok güzel bir yerdir.

Düzce’nin ince ve kara kumu arkadaşlık kadar övgüye değer

Sosyal aktiviteleri ve doğa güzelliğini bir arada yaşamanın mümkün olduğu bir yerdir. Özellikle komşu illerden çok fazla rağbet vardır buraya. Herkes bilmez buranın sunduğu güzellikleri. Denizi pırıl pırıldır ve sadece Akçakoca’da bulunan ince ve kara kumu çok değerlidir.

Bu sahile gelmek için mutlaka geçerli bir nedeniniz olacaktır. Ayrıca konaklamak için çok sayıda kaliteli ve ideal konumda bulunan otel, pansiyon, kamping ve restoranlar yerli ve yabancı turistler için hizmet sunmaktadır.

Düzce Arkadaşlık ve Düzce’nin şelaleleri ve gölleri cennetten bir yer gibi

Düzce’nin şelaleleri ve gölleri ayrı güzelliktedir. Güzeldere Şelalesi estetik yapısıyla dikkat çekmektedir ve tam 135 metre yüksekliktedir. Arkadaşlık, buraya gelip bütün gün bu doğa harikasını seyretmek ve dinlemektir kimileri için. Hatta Orman Bakanlığı Milli Parklar ve Av-Yaban Hayatı Koruma Genel Müdürlüğü tarafından burası Orman İçi Dinlenme Yeri olarak ilan edilmiştir.

Efteni Gölü ise tam bir kuş cennetidir ve 100 metre yükseklikte bulunmaktadır. Düzce’nin güneyinde ise etrafı ormanlık alanla çevrili olan kaplıcaları vardır. Bunlar şifa kaynağı olarak bilinmektedir. Konaklamak isteyenler için etrafında 15 odalı küçük bir otel bulunmaktadır. Arkadaşlık Düzce’nin doğal güzelliği ile yapay olmaktan sıyrılıp doğal ve sade bir anlam kazanmaktadır.