Sevgilinizin doğum günü için farklı birşey denemeye ne dersiniz?

Sevgilinizin doğum günü yaklaştı ve nasıl bir hediye alacağınızı bilmiyor musunuz? Peki kıyafet, kitap, parfüm gibi klasik hediyeler yerine bu sefer farklı birşeyler denemeyi düşündünüz mü?

İkinizi de rahatlatacak, sakin ve başbaşa geçirebileceğiniz muhteşem bir spa günü hediye etmeye ne dersiniz? Cep telefonlarınızı kapatıp spa'nın keyfini çıkarırken sohbet ederek geçireceğiniz bir gün, sevgilinizi gömlek ve kravat veya bir çift küpeden çok daha mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

Spa ziyaretinin çok maliyetli olacağını düşünüyorsanız güzel kokulu mumlar ve vücut yağları alıp, evinizde romantik bir spa veya banyo günü yapmak güzel bir alternatif olabilir. Işıkları söndürüp rahatlatıcı bir müzik eşliğinde sevgilinizi, eve gelir gelmez kapıda karşılayıp, önceden güzel kokulu esanslarla hazırladığınız sıcak bir köpük banyosuyla şaşırtabilirsiniz. Hatta sevgiliniz banyoda rahatlarken ona servis edeceğiniz şarap, çikolata, çilek veya doğum günü pastasıyla onu iyice şımartmanız bu minik kutlamayı kolay kolay unutmamasını sağlayacaktır.

Hediye edilen herhangi bir eşyadan çok daha unutulmaz bir doğum günü geçireceğinizi garantiliyoruz!

Paylaş:
FriendFeed'de Paylaş

Diğer Makaleler

Parfümünüzü doğru kullanarak sevdiğiniz erkeğin başını döndürün

Her kadına ve her vesileye göre çok sayıda farklı parfüm var. Doğru parfümü doğru şekilde kullanarak sevdiğiniz erkeğin başını kolaylıkla döndürebilirsiniz. devamı

Erkeklerin uzak durduğu 5 kadın tipi

Bu senaryo hangi ülkelerde kim bilir günde kaç kere yaşanıyordur: biriyle tanışıyorsunuz, birkaç kez telefonda konuşuyorsunuz, buluşuyorsunuz ve bir daha görüşmüyorsunuz. Böyle bir durum, karşınızdaki insanın kötü veya tuhaf biri olduğu anlamına gelmiyor. Muhtemelen sadece anlaşamayacağınız tipte bir kişiliğe sahipti. devamı

Erkeklerin işlediği "moda günahları"

Erkeklerin sıkça işlediği bazı tipik "moda günahları" vardır. Beyler, lütfen şunları hiç bir zaman yapmayın! devamı