Kars Arkadaşlık Sitesi

Kars Arkadaşlık Sitesi

Kars’ın kültürel yapısı oldukça zengindir. M.Ö. 9000 yılına kadar uzanan tarihi geçmişi olan Kars birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu uygarlıkların izleri günümüze kadar uzanmaktadır. Kültür mozaiği olarak bilenen Kars halen bu özelliklerini muhafaza etmektedir. Kars’ın kültürünün zengin olmasını, topraklarında yaşattığı uygarlıklara borçludur. Kars arkadaşlık konusunda diğer Anadolu kentlerinden daha huzurlu ve uyumlu bir ortama sahiptir.

Kars Arkadaşlık: Bir kültür mozaiği

Arkadaşlık ilgiyle başlar. Bir ortak nokta, bir ortak ilgi arkadaşlığın başlangıcı için yeterlidir. Daha sonra zaman geçtikçe ve birçok şey paylaşıldıkça karşılıklı saygı ve sevgi oluşur. Arkadaşlık arayanlar ortak ilgileri olan insanlara yönelirler. Arkadaşlık sitesi de artık ilgileri ve ortak paydaları göz önünde bulunduruyor. Ama her şeyden önemlisi arkadaşlık için emek gerekir. Arkadaş arama ve arkadaş bulma bazen zor olabilir. Kendimizi o dönemlerde yalnız hissedebiliriz. Arkadaş siteleri özellikle böyle zamanlarda insanların başvurduğu yerlerdir. “Arkadaş arıyorum” diye yola çıkan birisi burada mutlaka arkadaşını bulacaktır. Online arkadaşlık da çağımızın avantajlarından biridir. Yeni arkadaşlık başlarken adım adım gidilebilmektedir.

Kars arkadaşlık ve dostluğa dair

Kars bir Kafkas kentidir. Kışın büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Ruslardan kalma taş evler ve birbirine paralel caddeler çok güzel ve düzgündür. Sokakta yürüyen insanların yüzlerindeki huzurdan da anlaşılacağı üzere Kars, karın getirdiği bir sakinlik ve dinginlik kentidir. İnsanın günlerce o karlarda yürüyesi, hiç gitmeyesi gelir. Kars arkadaşlık konusunda tüm bu özellikleriyle birlikte Türkiye’nin arkadaşlığa değer veren kentlerinin başında sayılabilir. Dolayısıyla Kars arkadaşlık konusunda Türkiye’nin en mozaik şehirlerinden biri olduğu söylenebilir.