Beğendiğiniz erkek sizden yeterince hoşlanmıyor olabilir!

Öyle hızlı bir çağda yaşıyoruz ki, kimsenin boşa harcayacak zamanı kalmadı... Zaman belki hiç olmadığı kadar değerli artık. Durum böyle olunca hepimiz, arkadaş ilişkilerimiz dahil olmak üzere kime ne kadar zaman ve enerji harcayacağımızı çok iyi düşünümeye başladık. Belki de bu yüzden karşı cinsle olan ilişkilerimizde de beraber olduğumuz insanla gelecek göremediğimizde bu insandan çok daha hızlı bir şekilde vazgeçebiliyoruz. Peki zamanımızı boşa harcamadığımızdan emin olmak her zaman kolay mıdır? Kesinlikle hayır! Bu yüzden sizin için, zamanınızı boşa harcadığınızdan oldukça emin olabileceğiniz bazı tipik davranış şekilleri listeledik:


Sizi aramıyorsa sizden yeterince hoşlanmıyor olabilir

"İş yerinde pozisyonu değiştiği için çok yoğun. Ayrıca son buluşmamız muhteşem geçti!" Sizi telefonun başında esir etmesine ve daha fazla oyalamasına izin vermeyin, çünkü bir erkek telefonu nasıl kullanacağını gayet iyi bilir. Size ulaşmak istiyorsa mutlaka ulaşacaktır. Ayrıca hepimiz stresli bir günden sonra sevdiğimiz insanın sesini kısa da olsa duymak istemez miyiz? Bu, erkekler için de geçerlidir.

Bundan ne öğreniyoruz:
1. Sizi hayal kırıklığına uğratması onu hiç rahatsız etmiyor
2. Sözünde durmuyor
3. Ancak bencil insanlar böyle davranır


Sizi sadece sarhoşken arıyorsa sizden yeterince hoşlanmıyor olabilir


"En azından aradı..." Sonuç yine de hiç aramamasıyla aynı, çünkü sadece sarhoşken sizi arıyor veya düşünüyorsa size aşık değildir! Ayrıca şunu da unutmayın: erkek sahoş olduğu derecede cinsel isteği artar.

Bundan ne öğreniyoruz:
1. Sadece cinsel ihtiyaçlarını tatmin ettiği bir arkadaşı olmak istemiyorsanız bir an önce uzaklaşın
2. Cumartesi gecesi hazırlanmış bir şekilde telefon başında beklemek yerine telefonunuzu komple kapatın
3. Ancak sarhoşken size tahammül edebilen bir erkeğe hiç ihtiyacınız yok!


Sizinle dışarı çıkmıyorsa sizden yeterince hoşlanmıyor olabilir

Sizinle dışarı çıkmak istediğini söylüyor fakat zaman bulamıyor veya cesareti yok... Bu mazeretlerin doğru olduğunu varsaydığımızda bile böyle bir erkeği gerçekten yanınızda istiyor musunuz? Erkek her zaman avcıydı ve avcı kalacaktır. Sevdiği kadının gönlünü feth etmek için elinden geleni yapacaktır. Peki sizinle dışarı çıkmıyorsa bu nasıl olacak?


Numarasını verip "Beni ara" diyorsa sizden yeterince hoşlanmıyor olabilir

Bir erkek size numarasını verip "Beni ara" diyorsa bu iyi bir işaret değildir, çünkü bu şekilde bütün işi size birakıyor. İnanın ki sizden çok hoşlandığında sizinle daha yakından tanışmayı şansa bırakmayacaktır. Çünkü bu, avcı davranışının bir parçasıdır.

Bundan ne öğreniyoruz:
1. Bir erkek hoşlandığı kadını hiçbir zaman unutmaz
2. Erkek bir kadından hoşlandığında aralarındaki arkadaşlığın bozulacağından korkmaz
3. Erkek isterse mutlaka hoşlandığı kadına ulaşır


Sizi aldatıyorsa sizden yeterince hoşlanmıyor olabilir

Suçu kendinizde veya son zamanlarda aldığınız 2-3 kiloda aramayın! Sizi gerçekten seven bir erkek başka bir kadınla beraber olmayacaktır.

Bundan ne öğreniyoruz:
1. Aldatmak her şekliyle ihanettir
2. Aldatmanın hiçbir özürü yoktur
3. Suç sizde değildir


Evlenmek istemiyorsa sizden yeterince hoşlanmıyor olabilir

Bir erkek evlenmek istemediğini söylüyorsa bu, SİZİNLE evlenmek istemediği anlamına gelir! Böyle bir erkeğe daha fazla zaman harcamayın. Hayatının aşkını bulan bir erkek kadına bağlanmak ve onunla evlenmek isteyecektir.

Bundan ne öğreniyoruz:
1. SİZİNLE evlenmek istemiyor
2. Evlenmek istediğiniz için özür dilemeniz gerekmiyor
3. Size ebediyen bağlanmak isteyecek yeterince erkek var


Evliyse veya ilişkisi varsa sizden yeterince hoşlanmıyor olabilir

Eşini sizin için bırakacak. Evet, aynen öyle, hayal görmeye devam edin!

Bundan ne öğreniyoruz:
1. O evli!
2. Tanışabileceğiniz yeterince bekar erkek var
3. İkinci kadın olmak için fazla değerlisiniz


Ayrılmaya karar verdiyse sizden yeterince hoşlanmıyor olabilir

Erkekler ayrılmak konusunda blöf yapmazlar. Beraber olduğunuz erkek ayrılmaya karar verdiyse bunu kabul edin ve geçmişin altına bir çizgi çekin.

Bundan ne öğreniyoruz:
1. Artık sizinle beraber olmak istemiyor
2. Artık sizinle beraber olmak istemiyor
3. Artık sizinle beraber olmak istemiyor

Paylaş:
FriendFeed'de Paylaş

Diğer Makaleler

Kayıtsız sevgiliyle başa çıkmanın yolları

Siz de hiç şu durumda buldunuz mu kendinizi? Hayatınızın geri kalanını beraber geçirmeyi düşünebildiğiniz ve çok beğendiğiniz biriyle berabersiniz, ancak bu kişi geleceğinizle ilgili belirsiz bir tutum sergiliyor. devamı

Kıskançlıkla başa çıkmanın yolları

Kıskançlık, iletişimsizlik ve sevginin günlük hayattaki sorunlara yenik düşmesi ilişkimiz için büyük tuzaktır. Fakat zayıf yanlarımıza konsantre olmak yerine ilişkimizin güçlü taraflarına yoğunlaşmak bize çok daha fazla şey öğretir ve karşılaştığımız problemlerin çok daha kolay bir şekilde üstesinden gelmemize yardımcı olur. devamı

Pembe gözlüklerinizi çıkarın

Özellikle ilişkimizin ilk haftalarında yeni sevgilimizin bazı davranışlarını görmezden gelmeye pek bir hevesli oluruz. Fakat zaman geçtikçe ve yeni sevgilimizi daha iyi tanıdıkça rahatsız olduğumuz bazı özellikler gözümüze batmaya başlar ve ... devamı

 
yukarı