Âşık olmak istiyorum

Aşk duyguların en büyük olanıdır! Çünkü inanılmaz bir özgürlük duygusu verir. Bu yüzden âşık olmak istiyorum diyenleri çokça duymak hiç şaşırtıcı değildir. Hatta öyle ki bu duyguyu yaşamak için âşık olmak istiyorum der kişi. Aşk duygusu geçtiğinde âşık olduğu insan bu yüzden kimi zaman mazi olabilir.

Artık âşık olmak istiyorum

İki insan birbirine âşık olduğunda çevresine bu duygunun ışığı yansır. Müthiş bir duygu yayılır. Tüm negatif hava bir anda değişiverir. Çünkü âşık olunca insan hem kendisi için muhteşem bir enerji deposuna sahip olur hem de bütün insanlara tüm evrene ve canlılara bu duyguyla yardım etmek ister. Aşk dünyanın en güçlü silahıdır esasen. Ama yapıcıdır. Güzelleştirir.

Aşk başlı başına insanı evrimleştiren bir duygudur. İnsanların âşık olmak istiyorum demeleri de aslında dünyanın güzelliklerini daha iyi anlayabilmek, hem kendine karşı hem de çevresine karşı daha anlayışlı olabilmek içindir. İşte bütün insanlar bunu isterler ama bir yandan da endişe ve korku hissederler.

Para pul kariyer ve âşık olmak istiyorum diyenler

Bu endişenin nedeni nedir? Neden korkarlar? Oysa âşık olmak istiyorum derken istedikleri masum bir aşktı. Bazen insanlar hayatın olumsuzlukları içinde kendilerine duvarlar örerler. Bazen bu duvarlar âşık olmak istiyorum dese de onun gizlenmesini ve kendini kapatmasına yol açar.

Bu duvarlar ardında korunduğunu sanır. Her ne kadar âşık olmak istiyorum dese de halen para pul kariyer ev araba gibi maddelere bağımlıdır. Aşk tek başına yetmeyebilir. Bunu kendine itiraf etmek istemeyebilir. Bu yüksek duvarlar ise onu bu gerçekle yüzleştirmeyecek kadar yüksektir.

Âşık olmak istiyorum ama nasıl?

Aşk duygusunu yakalayabilmek için âşık olmak istiyorum demek yeterli mi? Doğru insana âşık olmak istiyorum, ama nasıl olacak diye endişelenen hatta bazen umutlarının sınırlarına gelen insanlara ilk yardım nasıl sağlanabilir? Çok kolay!

Artık âşık olmak istiyorum diyen kendisini internet sitesinde bir arkadaşlık veya evlilik platformuna bırakabilir. Bilimsel eşleştirme metodu sayesinde kişiye özel ve en uyumlu insanlar öneriliyor. Dolayısıyla âşık olmak istiyorum demek ne kadar kolaysa bu aşkı bulmak da o kadar mümkün. Yeter ki doğru ve güvenilir arkadaşlık ve evlilik sitesi üzerinden gerçekleşsin bu arayış.

Ancak âşık olmak istiyorum derken bazı gerçekleri de göze almalı insan. Bazı negatiflerden de kurtulmalı insan. Aşk tamamen saf bir duygudur. Sadece iyi ve olumlu bakar. En büyük fenalıkları dahi görmez. Her şey kusursuzdur. Aşk ile her şey mükemmeldir.

Evlilik ve arkadaşlık siteleri âşık olmak istiyorum diyen, bu konuda artık ciddi yol almak istiyorum ve huzura ermek istiyorum diyenlerin adresi. Gerçekten sevgiyle değil, aşkı dolu dolu yaşamak isteyenlerin, bu duyguyu tanımak isteyenlerin buna hazır olması şart. Sadece âşık olmak istiyorum demek değil de kişinin egolarından da kurtulması ilk hedef arasında yer almalı.

Aşk dolu yarınlar sizinle olsun!