Hayallerinizdeki aşkı eCift.com ’da bulacaksınız!

İstanbul, 19. Ocak 2011

eÇift, Amerika’da ve Avrupa’da çok popüler olan ve birçok film ve diziye de konu olan eş ve ilişki bulma hizmetini Türkiye’de sunuyor! Bilimsel araştırmalara dayalı olarak hazırlanmış kişilik analiz testinizi yapın, bu doğrultuda size önerilen ve %100’e yakın uyumluluk gösterdiğiniz adaylar arasından ideal kişiyi bulun!

Hayalinizdeki insanı arıyorsunuz, onun uzaklarda olduğunu sanıyorsunuz ya da onunla ömrünüz boyunca hiç tanışmayacağınızı düşünüyorsunuz... Mutlu bir ilişki ve uzun vadeli bir beraberlik arayan kişilere hitap eden ciddi bir ilişki ve evlilik hizmeti veren eÇift sayesinde 2011'de mutluluk kapınızda olabilir! eÇift’e ücretsiz üye oluyor ve eÇift’in kişilik analiz testini cevaplıyorsunuz. Oluşturduğunuz profiliniz ve verdiğiniz cevaplar doğrultusunda eÇift size, yüksek uyumluluk gösterdiğiniz potansiyel eşleri öneriyor! Üstelik önerilen üyelerle yüzde kaç uyumlu olduğunuzu ve hangi özelliklerinizin uyumlu olduğunu görebiliyorsunuz! Kişisel arama kriterlerinizi de dikkate alan inovatif bir karşılaştırma metoduyla eÇift, sizin için yüz binlerce üyenin profilini özel bir şekilde analiz ediyor ve özel olarak geliştirdiği eşleştirme metodu sayesinde size ideal bir uyumluluk gösterdiğiniz kişileri öneriyor! Evinizde pijamanızla rahat rahat otururken yeni insanlar keşfedebilirsiniz ve bu gecenin bir saati olabilir. Nerede, nasıl ve ne zaman olacağı sizin kontrolünüz altında!


Avrupalı önemli yatırımcılarla desteklenen İstanbul merkezli bir online girişim olan eÇift, Aralık 2009’dan bu yana hizmet veriyor. Açıldığı günden bu yana sayısız çifti mutlu bir beraberlikle bir araya getiren ve evlendiren eÇift, uzun vadeli mutlu bir ilişki ve evlilik arayan üyelere hizmet veriyor. eÇift’in şu an kayıtlı 1 Milyona yakın üyesi bulunmakta. Siteye her gün yaklaşık 4.000 yeni üye ekleniyor. Üyelerin %52'si kadın ve %48'i erkek. En yoğun dağılım İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Samsun, Konya ve Gaziantep illerinde. Üyelerin eğitim düzeyine bakıldığında ise üniversite mezunlarının ağırlıkta olduğu gözleniyor. Üyelerin %95'i Türkiye'de, kalan %5'i de Avrupa'nın farklı ülkelerinde yaşıyor.


eÇift Hakkında:
eÇift’in sunduğu sanal platformda bilimsel araştırmalara dayanan bir kişilik analiz testi ve yenilikçi bir eşleştirme sistemi sayesinde uzun vadeli, mutlu ve ciddi bir ilişki arayan üyeler bir araya getirilir.

eÇift'in kurucu ekibi çok sayıda başarılı projeye imza atmış tecrübeli uluslararası girişimcilerden oluşmaktadır. Elit İnternet A.Ş.'nin Türkiye'de kurduğu bu startup girişimi eÇift, İsviçreli BrainsToVentures AG, Euro Serve Media GmbH, ECONA AG, Corporate Finance Partners CFP & Founders Investments Funds gibi önemli Avrupa'lı yatırım fonlarını ve borsaya kayıtlı hotel.de AG'nin kurucusu Dr. Stefan Morschheuser ve Holtzbrinck Ventures eski CEO'su Konstantin Urban gibi lead yatırımcılarını arkasına alarak güçlenmiştir.

Paylaş:
FriendFeed'de Paylaş