Çankırı Arkadaşlık Sitesi

Çankırı Arkadaşlık Sitesi

Çankırı’da yaz veya kış hiç fark etmeksizin hayat enerji dolu geçmeye devam etmektedir. Özellikle yaz aylarında tatil dönemini de fırsat bilip belediye tarafından farklı ve sportif aktiviteler sunulmaktadır.

Kaya tuzunun başkentinde Çankırı arkadaşlıklar şeker tadında

Sanata ilgi duyanlar için birçok imkân sunulmaktadır. Arkadaş grubuyla bu tür etkinliklere katılmak da mümkün, tek başına katılma şansı da var. Hatta yeni arkadaşlıklar kurmak ya da iyi bir arkadaş bulmak için de bu tür sosyal, sanatsal ve sportif faaliyetler idealdir. Voleybol, basketbol, halk oyunları, fotoğrafçılık, takı tasarımı, müzik, diksiyon gibi değişik kurslara katılıp hem eğlenceli hem de eğitici bir yaz dönemi geçirmek, Çankırı belediyesinin halka sunduğu önemli bir çalışmadır.

Çankırı Arkadaşlık: Necip Fazıl Kısakürek sokağında laleler arasında yürüyüşün zevki

Çankırı ili şu günlerde baştan aşağıya yenilenen Necip Fazıl Kısakürek sokağıyla gurur duyuyor. Bu cadde Çankırı için hem ticaret hem de yaya trafiği bakımından büyük önem taşımaktadır. Sürekli bir yoğunluğun yaşandığı bu cadde özellikle baharda daha da renkleniyor. Sokaklar lalelerle süsleniyor, yayalar ise bu güzel renk cümbüşü arasında bir nebze dinleniyorlar.

Arkadaşlarınızla bir kafede buluşmak için bu cadde üzerinde yürüyüş yapmak hiç sıkıcı olmayacaktır. Akşamları sokak lambalarının yanmasıyla romantik bir havaya bürünen bu cadde yine akşam yürüyüşü için ideal bir mekân olabilir.

Çankırı’da arkadaşlar bu caddede turlar, bu caddenin yoğunluğunda buluşurlar. Çankırı şehri güzelleşmeye ve yenilenmeye devam ederken, insanlar burada huzur içinde yaşamlarını sürdürmekten ve yeni arkadaşlıklar kurup seviyeli ve samimi ilişkileri devam ettirmekten ayrıca kıvanç duyarlar.