Burdur Arkadaşlık Sitesi

Burdur Arkadaşlık Sitesi

Akdeniz akşamlarında arkadaşlık da bir başka güzel, sohbetler ve muhabbetler de ayrı güzel. İnsanlar sevdikleriyle birlikte vakit geçirmekten büyük mutluluk duyarlar ve bu tüm ilişkilerine, iş hayatlarına veya eğitim serüvenlerine de olumlu yansır. İster kız arkadaşınız olsun ister erkek arkadaşınız olsun, onunla bir seviyeli ve güvenli ilişkinizin olması hayata olan bakışınızın güvenle olmasını sağlar. Burdur’da arkadaş bulmak belki daha kolaydır.

Akdeniz akşamlarında Burdur arkadaşlık bir başka güzel

İklimi ve doğası güzel, Antalya gibi sahili ve denizi çekici olan ilimize çok yakın ve kendi gölleri ve mesire alanlarıyla da sosyal hayata dair hiçbir eksiği olmayan bu ilimizde arkadaşlık boyutu da daha derinlerde yaşanabilir. Tabii ki arkadaşlıklar samimiyetlerini sadece dış etkenlerin olumlu etkisine borçlu değil. Emek, sevgi ve saygı, ilgi ve alaka, bu değerlerin hepsi dostlukları ve arkadaşlıkları pekiştirir.

Hatta değişik nedenlerden uzun zaman görüşemeyen arkadaşlar, tekrar görüştüklerinde hiç ayrılmamış gibi bıraktıkları yerden bu arkadaşlığı yine aynı güzel duygulularla yaşamaya devam ederler.

Burdur Arkadaşlık: Arkadaşınıza yöresel ikramlarda bulunun

İyilik yapmak kolay olduğu kadar kişiye kazandırdığı mutlu ve pozitif hisler de o denli çoktur. Sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza ikramda bulunmak, onlara verdiğiniz değeri bu şekilde göstermek, belki en büyük iyiliklerdendir. Voltaire’in de söylediği gibi, hayat arkadaşlıktan daha değerli hiçbir şey vermez.

Bu yüzden arkadaş kazandıktan sonra bunu pamuk ipliğine bağlamaktansa küçük kusurlarını görmemek daha akıllıcadır. Kusursuz dost arayan nihayetinde dostsuz kalır demiş Mevlana. Öyle ki aslında arkadaş bulmak veya var olan arkadaşlık ilişkilerini beslemek kişinin kendine yaptığı bir armağandır. Yani kişi kendine de iyilik yapmaktadır. Arkadaşınız nerede olursa olsun, belki Burdur’da belki de başka bir ilde yaşıyor veya okuyor olabilir, zaman zaman arayıp hatta onu ziyaret edip, birlikte paylaşımları arttırmak ilişkiye derinlik katar.