Erkeklerin işlediği "moda günahları"

Erkeklerin sıkça işlediği bazı tipik "moda günahları" vardır. Beyler, lütfen şunları hiç bir zaman yapmayın!


1. Çatalınızın göründüğü pantolonlar giymeyin


2.
Ters takılmış bir beyzbol şapkası 5 yaşındaki bir oğlan çocuğunda şirin görünebilir, fakat siz profesyonel beyzbol oyuncusu olmadığınız sürece lütfen şapkanızı düzgün takın, hatta randuvunuzda tercihen hiç takmayın.


3.
Kotunuzu, bokser şortunuz görünecek şekilde giymeyin. Bu bakımsız görünür ve yetişkin bir erkekten ziyade bezi düşmek üzere olan bir bebeği anımsatır.


4.
Sandalet veya terlik altına çorap giymek, işleyeceğiniz günahların en büyüğüdür. Dışarısı, çorap giyecek kadar serinse sandaletin de mevsimi değildir.


5.
Lüften pantolonunuzu göbeğinizin üzerine çekmeyin, çünkü pantolonlar belinizin hizasında bitmek üzerine tasarlanmıştır, göğüsünüzün hizasında değil.


6.
Kelinizi, saçlarınızı üzerine tarayarak örtmeye çalışmayın. Bunun yerine saçlarınızı çok kısa kullanmayı veya kazımayı deneyin. Bir çok kadın kel erkekleri seksi bulduklarını unutmayın.


7.
Siyah ayyakabının içine beyaz çorap giymek, aynı sandalet altına çorap giymek gibi asla yapmamanız gereken şeylerden biridir.


8.
Speedo mayonuzdan acilen kurtulun!


9.
Çok sıcak da olsa dışarıda atletle dolaşmayın. Atlet, cool, seksi veya maskülen değildir ve kıyafetin altında giyilmek üzerine tasarlanmıştır.


Bu listemizin size bir dahaki randevunuz öncesinde yardımcı olacağını umuyoruz. Eğer moda ve stil konusunda doğal yetenek değilseniz yapacağınız en kolay şey, çevrenizdeki bayan arkadaşlarınıza veya kız kardeşinize danışmaktır çünkü bu şekilde "moda tuzaklarına" düşmeyi kolayca engelleyebilirsiniz.

 

Paylaş:
FriendFeed'de Paylaş

Diğer Makaleler

İlk randevu ve styling

Özellikle bayanlar yeni tanıştıkları biriye ilk kez buluşmadan önce uzun uzun ne giyeceklerini düşünür ve gelecek günlerdeki programlarını gözden geçirip kuaför veya bakım yaptıracakları günü belirler. devamı

İlk buluşma için uygun aktiviteler

Ciddi arkadaş veya evlilik sitesinde biriyle tanıştınız ve ilk buluşma günü yaklaştı. Bu ilk buluşma için en uygun aktivitenin veya lokasyonun ne olduğuyla ilgili erkekler ve kadınlar zaman zaman farklı düşüncelere sahip olur. devamı

Sevgilinizin doğum günü için farklı birşey denemeye ne dersiniz?

Sevgilinizin doğum günü yaklaştı ve nasıl bir hediye alacağınızı bilmiyor musunuz? Peki kıyafet, kitap, parfüm gibi klasik hediyeler yerine bu sefer farklı birşeyler denemeyi düşündünüz mü? devamı

 
yukarı