Mutlu bir ilişki ararken erkeklerin yaptığı en tipik hatalar - 2. Bölüm

Mutlu bir ilişki ararken zorluk çeken ve neyi nasıl yapacağını bilemeyen çok sayıda erkek var. eÇift uzmanlarımız, erkeklerin en sık düştüğü hataları sizin için özetledi.


6. Hata: Bir bayanın, erkeği hangi nedenlerden dolayı çekici bulduğunu anlamamak

İlgi duyma konusunda kadınlar erkeklerden çok farklıdır. Erkek güzel bir bayan gördüğünde hemen cinsel bir çekim hisseder. Fakat kadın için aynı şey söz konusu değildir. Burada çekim gücünü tetikleyen çoğu zaman erkeğin dış görünümü olmaz. Bunun en önemli kanıtı, ortalama bir dış görünüme sahip erkeklerin yanlarında sıkça görülen dünya güzeli bayanlardır. Kadın, erkeği herşeyden önce belli özelliklerden dolayı çekici bulur ve erkeğin kendisinde ne gibi duygular uyandırdığı dış görünümünden daha önemlidir. Vücut dillinizi ve iletişim becerinizi nasıl kullanacağınızı bildiğinizde bir kadını, siz çekici bir bayan gördüğünüzde nasıl hissediyorsanız aynı o şekilde hissettirebilirsiniz.

7. Hata: Dış görünüm ve paranın herşey olduğunu düşünmek

Erkeklerin en sık düştüğü başka bir hata ise daha başlamadan pes etmektir. Çünkü çoğu erkek, çekici bayanların sadece yakışıklı ve zengin erkeklerle ilgilendiğini düşünür. İtiraf ediyoruz ki bazı bayanların tek ilgilendiği şey boy, pos ve kariyerdir. Fakat kadınların geneli, erkeğin dış görünümünden veya cüzdanından ziyade kişiliğine ilgi duyar. Hatta belli özellikler kadında resmen mıknatıs etkisi yaratır. Tekrarlıyoruz: Vücut dillinizi ve iletişim becerinizi nasıl kullanacağınızı bildiğinizde bir kadını, siz çekici bir bayan gördüğünüzde nasıl hissediyorsanız aynı o şekilde hissettirebilirsiniz.

8. Hata: Tüm inisyatifi kadına bırakmak

Bir bayanın sürekli izinini veya onayını almaya çalışmak kadar yanlış olan bir başka davranış ise tüm inisyatifi kadına bırakmaktır. Bir bayanın her dediğini yaparak kendinizi sevdirmeye çalışmak doğru bir yöntem değildir. Çünkü çoğu bayan, her istediğini yaptırabildiği erkeği zayıf ve kişiliksiz bulur.

9. Hata: Neyi ne şekilde yapacağınızı bilmemek

Bir bayan aklınızdan neler geçtiğini her zaman bilir ve vücut dilinden erkekten çok daha iyi anlar. Siz ne yapacağınızı ve nasıl davranmanız gerektiğini bilmediğinizde de bunu anlar. Her zaman her türlü duruma hazırlıklı olun. Çünkü özgüven, bir bayanı etkileyen en önemli şeylerden biridir.

10. Hata: Öğrenmemek

Bu, yapabileceğiniz hataların en büyüğüdür. Mutlu bir ilişki arayan fakat doğru kadını bulmakta zorluk çeken çoğu erkek yardım istediklerinde zayıf ve çaresiz görünmekten korkar. İlişki konusunda başarılı olmanız için öğrenmeniz veya denemeniz gereken her şeyi ve her yolu denemelisiniz. Eski davranış şekillerinizden ve kafanızdaki klişe düşüncelerden kurtulun ve yeni yollar keşfedin. Tecrübelerinizi yakın dostlarınızla paylaşarak olası güvensizliklerinizden kurtulun.

Unutmayın, doğru kadın bir yerde onu bulmanızı ve gönlünü feth etmenizi bekliyor şu an!

Paylaş:
FriendFeed'de Paylaş

Diğer Makaleler

İlk buluşma ve bayanların en sık düştüğü tuzaklar

Partner arama sitesinde hoş bir beyle tanıştınız ve ilk buluşmanızı iple çekiyorsunuz. Özellikle bayanlar böyle bir buluşmanın öncesinde ne giyeceklerini ve nasıl görünmek istediklerini iyice düşünür ve bu gün için itina ile hazırlanır. Buluşmanızın başarılı geçmesi için ve bazı tipik tuzaklara düşmemek için ... devamı

Erkekler kendilerini ilişkide neden geri çeker?

Günümüz ilişkilerinde yakınlaşma ve ciddileşme aşamasında erkeğin kendini bir anda ve elle tutulur hiçbir sorun ortada yokken geri çekmesi sıkça görülen bir durumdur. Davranışlarından, telefonlara geri dönüş süresinden ve gösterdiği mazeretlerden bu durum net bir şekilde anlaşılıyor. devamı

Ciddi ilişki ararken kaçınmanız gereken 3 davranış

Kendine eş aradığı her halinden belli olan kişiler bu süreçte sakin ve sabırlı olmakta zorlanır ve bu sabırsızlıklarından dolayı dışarı yansıttıkları davranışlarla doğru insanı bulma şansını olumsuz bir yönde etkilerler. Size tavsiyemiz: biraz daha rahat ve sakin olmaya çalışın. devamı

 
yukarı