Hemen ÜCRETSİZ üye olun
ve size en uygun üye önerilerinizi alın
 1.  Cinsiyetiniz
Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.
 2.  
 3.  
  Ücretsiz Kayıt Olun
Lütfen bekleyin...
Meet up the person of your imagination
  •  
    Eğitimli Bayanlar ve Gerçek Profiller
  •  
    Ciddi ve Eğitimli Erkekler
  •  
    Tüm Profiller Kontrol Edilir

Afyonkarahisar Arkadaşlık Sitesi

Afyonkarahisar Arkadaşlık Sitesi

Afyonkarahisar Arkadaşlık – Bulutların üstünde bir gezintide arkadaşlık edecek biriyle kaleyi fethedin

Tarihsel ve kültürel zenginlikleri yanı sıra doğal güzellikleri ve zengin jeotermal kaynakları bulunan ilimiz Afyonkarahisar önemli bir merkezdir. Ayrıca Karahisar kalesiyle sağladığı destek ile tarihimizin en önemli şehirlerinden birini teşkil eder. Afyon kalesine çıkıp, bulutların arasında kaybolmak herkese eşsiz anlar yaşatabilir. Yanınızda size arkadaşlık edecek bir arkadaşınız varsa, Afyonkarahisar’da edindiğiniz farklı tarihsel gezilerle ilgili tecrübeler size uzun zaman hatırlayacağınız anılar kazandıracaktır.

Afyonkarahisar sadece tarihsel zenginliğiyle değil aynı zamanda son 10 yılda "Termal Turizm" alanında da önemli gelişmeler göstermiştir. İnsanların merak ettiği ve gezmek için geldiği bu güzel ilimiz tarihi eserleri, alternatif turizm çeşitliliği, kültür ve inanç turizmi festivali ve şenlikleri gibi çeşitli turizm değerleriyle ev sahipliği yapmaktadır. Arkadaşınızla ya da birlikte olmaktan hoşnut olduğunuz insanlarla ruhunuza iyi gelecek bir hafta sonu gezisi düzenleyebilirsiniz.

Afyonkarahisar Arkadaşlık – Burada yemekler şahane

Mutfak kültürü ve zenginliği çok önemlidir. Her ilin, her yörenin adından söz ettirdiği bir mutfağı vardır. Hatta sırf bu kendine has mutfak lezzetini tatmak için uzaklardan insanlar bu illeri gezmeye gelir. Bazen de kentler mutfakları ve değişik lezzetleri sayesinde farklı televizyon programlarında yer alır. Kentin tanıtımı ve turizm sektörünün canlılığı için gerçekten önemlidir. Afyonkarahisarlı olup arkadaşınıza bir patlıcan böreği sunmanız ya da başka bir şehirde yaşayan arkadaşınıza Afyon kaymağı getirmeniz sürpriz olmayacak kadar umulur adeta. Arkadaşınızı özlediğinizde ona yörenizin en güzel ve en özel özelliği olan yiyeceği veya hediyelik eşyasını gönderip, onu ne kadar sevdiğinizi ve özlediğinizi anlatabilirsiniz.

Afyonkarahisar Arkadaşlık için Üyeler

X4K38Z46

Avukat, 30 yaşında

 
D4Y58X46

Öğretmen, 29 yaşında

 
J4Y19X36

Mimar, 35 yaşında

 
A8Y78L46

Doktor, 30 yaşında

 

> Diğer Öneriler

 
yukarı