Hemen ÜCRETSİZ üye olun
ve size en uygun üye önerilerinizi alın
 1.  Cinsiyetiniz
Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.
 2.  
 3.  
  Ücretsiz Kayıt Olun
Lütfen bekleyin...
Meet up the person of your imagination
  •  
    Eğitimli Bayanlar ve Gerçek Profiller
  •  
    Ciddi ve Eğitimli Erkekler
  •  
    Tüm Profiller Kontrol Edilir

Bilecik Evlilik

Bilecik Evlilik Sitesi

Bilecik Evlilik – Zengin kültürüyle evliliklere renk katıyor

Halk müziği ve manileriyle de ün kazanan Bilecik ilimiz evlilik öncesi düğün için program yapan ve evlenmek isteyen çiftlere oldukça zengin bir yelpaze sunmaktadır. Şöyle ki Bilecik’te bölgenin bulunduğu konum itibariyle zeybek ve kaşık oyunu türleri iyi bilinirdi. Bu nedenle hem türkülerde hem de oyun ezgilerinde bu çeşitlerin izlenimleri vardır. Ayrıca kulağa hoş gelen ve kolayca öğrenilen maniler topluca ortamlarda söylenmektedir.

Bilecik Evlilik – Herkes kendi mutluluğunun demircisidir

Bilecek geleneksel ve tarihi zenginlikleriyle dikkat çekse de aynı zamanda Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nin giderek artan öğrenci sayısıyla da başarının altını çizmeye devam edecek gibi görünüyor. Almanya, İspanya, İtalya ve daha birçok ülkelerle üniversite kapsamında değişim programları gerçekleştiren Bilecik Üniversitesi’nden mezun olmak kariyer açısından başarılı bir gelecek vaat ediyor. Başarılı insanların biyografisi incelendiğinde ise genelde mutlu bir evlilik veya ciddi bir ilişki ile desteklendiğini görebilmekteyiz. Üniversitede okurken veya iş hayatına atıldıktan sonra insanlar artık hayatlarına evlilik ile bir düzen getirme arzusunu hissederler. Aşk evliliği ise hissedilen derin bir istektir. Ancak mutlu ve huzurlu bir beraberlik için doğru dengeyi kurmak lazım.

Bir anlık aşka kapılıp evlenmeden önce, ciddi anlamda birbirleriyle ne kadar uyum içinde olduklarını değerlendirmek de bir o kadar önemli. Herkes kendi mutluluğunun demircisidir derken bunu yabana atmamak gerekir. Tabii ki insanlar yaşadıkları çevrenin ve toplumun değerleriyle şekillenir ve büyük ölçüde etkilenir. Aldığımız eğitim ve kültür kararlarımızı, hatta evleneceğimiz insanda aradığımız özellikleri ve beklentilerimizi farkında olmasak da belirleyici bir güce gelir. Bu nedenle, evlenmek için karar verildiğinde bunu öncesinden çok iyi düşünmüş ve değerlendirmiş olmak gerekir. Her şeyden önce aşkın egemen olduğu ve bu aşkın mantıkla da desteklendiği bir ilişki mutlu ve ideal bir evlilik oluşturmak için yetecektir.

 
yukarı