Hemen ÜCRETSİZ üye olun
ve size en uygun üye önerilerinizi alın
 1.  Cinsiyetiniz
Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.
 2.  
 3.  
  Ücretsiz Kayıt Olun
Lütfen bekleyin...
Meet up the person of your imagination
  •  
    Eğitimli Bayanlar ve Gerçek Profiller
  •  
    Ciddi ve Eğitimli Erkekler
  •  
    Tüm Profiller Kontrol Edilir

Afyonkarahisar Evlilik

Afyonkarahisar Evlilik Sitesi

Afyonkarahisar Evlilik - Evliya Çelebi’nin övdüğü şehirde farklı lezzetleri tadın

Evlilik her ne kadar günümüzde artık tartışmaya açık bir konu haline gelmiş olsa da evlilik içinde yaşanacak pek çok değerli duygu yoğunluğu vardır. Birliğin ve beraberliğin en iyi hissedildiği bir birlikteliktir. Huzurun ve mutluluğun hissedilmesiyle daha da pekişen evlilikler ise her şeyden ayrı bir lezzet ve keyif alır. Afyonkarahisar ilimiz ise evli çiftler için farklı alternatifler sunan paketlerle bu şehrin cazibesini arttırıyor. Farklı otel anlayışıyla insanları dinlenebilecekleri ve güzel günler geçirebilecekleri deneyimler sunuyor.

Dileyenler evliliklerine Afyon’un farklı tarihsel mekânlarını gezerek heyecan katabilirler. Afyon kalesinin oldukça zorlayıcı konumda bulunmasıyla ancak kendine güvenen ve dinamik çiftlerin çıkabileceği bir yerdir. Mutlaka gezilmeye değer olan bu kaleye bir kere bu zorlu tırmanış gerçekleştirildikten sonra muhteşem bir manzara sizleri adeta bulutların üstüne taşıyacaktır.

Aşk mideden geçer diyen evli çiftler için Afyonkarahisar mutfağı vazgeçilmez tatlar sunuyor. Hamur işlerinde haşhaş yağı tercih edilen bu yörede en meşhur yemeklerinin patlıcan böreği, kaymaklı ekmek kadayıfı, kaymaklı şeker, lokum ve tabii ki afyon sucuğu olduğunu unutmamalıdır.

Evli olan veya evlenmek isteyenler için Afyon ilimiz tarihi dokusuyla ve lezzetli mutfak anlayışıyla mutlaka gidip görülmeye değer.

Afyonkarahisar Evlilik – Meşhur ve güzel yerlerini sevdiğinize saklayın

Bazı güzel ve romantik yerler vardır, oraları özel birine saklarız. Evlendiğimizde birlikte gidebileceğimiz yerlerdir. Âşık olduğumuz, değer verdiğimiz insanı bulana kadar kimseyle de gitmek istemeyiz oralara. Bu her zaman Paris olmak zorunda değildir, kendi ülkemizde, kendi illerimizin sunduğu onca güzellikler vardır. Ayrıca şifa etkileri de artısıdır. Türkiye’nin en ünlü kaplıcası olarak bilinen Hüdai kaplıcası ve maden suları, mesire alanları ile bu il gelip gezilmeye değecektir. Afyon eski bir Türk vatanıdır ve ciddi anlamda zengin tarihe sahiptir. Tarihi eserleriyle, kalesiyle, kaymak şekeri ve haşhaşıyla hem yerlisi hem yabancısı için mutlaka görülmeye değer bir kenttir.

Afyonkarahisar Evlilik için Üyeler

X4K38Z46

Avukat, 30 yaşında

 
D4Y58X46

Öğretmen, 29 yaşında

 
J4Y19X36

Mimar, 35 yaşında

 
A8Y78L46

Doktor, 30 yaşında

 

> Diğer Öneriler

 
yukarı