Sevgilinizin doğum günü için farklı birşey denemeye ne dersiniz?

Sevgilinizin doğum günü yaklaştı ve nasıl bir hediye alacağınızı bilmiyor musunuz? Peki kıyafet, kitap, parfüm gibi klasik hediyeler yerine bu sefer farklı birşeyler denemeyi düşündünüz mü?

İkinizi de rahatlatacak, sakin ve başbaşa geçirebileceğiniz muhteşem bir spa günü hediye etmeye ne dersiniz? Cep telefonlarınızı kapatıp spa'nın keyfini çıkarırken sohbet ederek geçireceğiniz bir gün, sevgilinizi gömlek ve kravat veya bir çift küpeden çok daha mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

Spa ziyaretinin çok maliyetli olacağını düşünüyorsanız güzel kokulu mumlar ve vücut yağları alıp, evinizde romantik bir spa veya banyo günü yapmak güzel bir alternatif olabilir. Işıkları söndürüp rahatlatıcı bir müzik eşliğinde sevgilinizi, eve gelir gelmez kapıda karşılayıp, önceden güzel kokulu esanslarla hazırladığınız sıcak bir köpük banyosuyla şaşırtabilirsiniz. Hatta sevgiliniz banyoda rahatlarken ona servis edeceğiniz şarap, çikolata, çilek veya doğum günü pastasıyla onu iyice şımartmanız bu minik kutlamayı kolay kolay unutmamasını sağlayacaktır.

Hediye edilen herhangi bir eşyadan çok daha unutulmaz bir doğum günü geçireceğinizi garantiliyoruz!

Paylaş:
FriendFeed'de Paylaş

Diğer Makaleler

Sevdiğiniz bayana alabileceğiniz hediyeler

Sevgiliniz veya henüz yeni tanıştığınız bayanın doğum günü yaklaştı veya içinizden, onu sevindirecek bir şeyler yapmak geldi fakat ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? devamı

Erkeklerin işlediği "moda günahları"

Erkeklerin sıkça işlediği bazı tipik "moda günahları" vardır. Beyler, lütfen şunları hiç bir zaman yapmayın! devamı

DVD gecesi için film önerileri

İlk birkaç buluşmanızı başarılı bir şekilde tamamladınız ve herşey güzel gidiyor. İlişkinizin bu aşamasında sürekli dışarı çıkmak yerine bir değişiklik yapıp evde sakin ve romantik bir akşam geçirmek isteyebilirsiniz. devamı

 
yukarı